ایستادگی و مقاومت…/ همه کمک کنیم برای ساختن این مملکت…/ شهيد ارتشی، سيد محمد موسوی راد

ایستادگی و مقاومت…

توحید لازمهاش این است که انسان در مقابل زورگویی ظالم به مظلوم بایستد. بعثت این را به ما یادآوری میکند/ ایستادن ما کنار گروههای مقاومت در غرب آسیا و حضور ما در سوریه مقابل تروریستهایی که مورد حمایت آمریکا هستند برای همین است/ اینکه گفته میشود جمهوری اسلامی توسعهطلبی میکند، حرف مهمل و بیمعنا و دروغی است. ما هیچ قصد توسعهطلبی نداریم، احتیاجی هم نداریم.         

  بیانات امام خامنه ای  25/01/1397

همه کمک کنیم برای ساختن این مملکت…

تکلیف همۀ ما این است که همه کمک‏ ‏کنیم برای ساختن این مملکت. شما در هر جا که هستید کمک کنید. ما هم اگر کاری ازمان‏ ‏برآید کمک بکنیم. کشاورزها هم کمک بکنند، کارگرها هم کمک بکنند؛ همۀ کارمندها‏ ‏هم کمک بکنند.‏ تا کمک همه نباشد نمی شود این خرابه را آبادش کرد. کمک لازم است. خیال نکند‏ ‏یک کسی که من یک نفرم، من یک نفر چه از من برمی آید. هر یک نفری به اندازۀ یک‏ ‏نفر از او کار می آید. به اندازۀ همان یک نفر مکلف است کارش را انجام بدهد. الآن همۀ‏ ‏ما، همۀ قشرهای این ملت، مکلفند که برای این مملکت کار بکنند. 

    امام خمینی(ره) ۱۰ تیر ۱۳۵۸ / قم

221912_236

شهيد ارتشی، سيد محمد موسوی راد : پدر، من افتخار مى كنم كه در يك چنين دورانى كه حكومت اسلامى است و رهبر مملكت اولاد پيغمبر است (جناب آقاى خمينى) ما خدمت مى كنيم. هزاران مثل من و من فداى اسم و رسم رهبر مملكت جناب آقاى خمينى. پدرجان، خدا مى داند، درست است كه من فرمانده ناو جنگى هستم اما به يك درجه دار به يك سرباز فخر ندارم و خودم را هيچ زمان به ايشان بالا نگرفتم كه من فرمانده شما هستم. همه ما نظامى هستيم و بنده خدا هستيم و فرمانده ما رهبر مملكت است كه آقاى خمينى است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*