رصد وعده ها / شما قضاوت کنید

 مصطفی نظری عضو شورای شهر ماسال شهریور ۹۶: 

خانه جوان ماسال را احیاء میکنیم

به گزارش راه ۵۷؛ مصطفی نظری عضو شورای شهر ماسال شهریور ۹۶ در گفتگو با ماسال نیوز با تأکید بر استفاده از ظرفیتهای هنرمندان بومی ماسال گفت: شهرداریها وظایف گسترده فرهنگیای دارند از جمعآوری معتادبن تا کارهای فرهنگی-هنری در حیطه وظایف این مجموعه است. عضو شورای شهر ماسال با اشاره به خانه جوان ماسال که در حال حاضر به مجموعههای خصوصی واگذار شده است اظهار داشت: سعی میکنیم خانه جوان را مجدداً احیا کنیم تا نیروهای فرهنگی شهر در آن مستقر شوند. نظری با تأکید بر فعالیت شفافانه مجموعه شورا و شهرداری در دوره جدید گفت: یکی از دغدغههای ما این است که به صورت شیشهای کار کنیم و هیچ چیزی از چشم مردم پوشیده نماند. وی افزود: کمترین کار این است که مردم در جریان مصوبات ما باشند و از این طریق آنها هم کمبودها و مشکلات و موانع پیش رو را دیده و کمکحال ما باشند.

محمود شکری اسفند ۹۰

تضمین می کنم تله کابین ماسال انجام شود!

راهاندازی تلهکابین ماسال از جمله وعدههای انتخاباتی نماینده مردم ماسال، رضوانشهر و تالش در مجلس شورای اسلامی بود.به گزارش راه ۵۷، یکی از شعارها و وعدههای انتخاباتی محمود شکری در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهر ماسال احداث و راهاندازی تلهکابین در شهرستان ماسال بود.وی در سخنرانی انتخاباتی خود در اسفندماه سال ۹۰ و در اجتماع طرفداران خود در شهر ماسال با طرح این موضوع گفت: آرزوی چندساله ماسالیان بزرگ خیلی زیاد نیست. اینها گفتند اجازه دهید سرمایه گزار بیاید این تلهکابین را بزند. از محل همین، میلیاردها درآمد مردم منطقه افزایش پیدا میکند. چی شد؟ من قبول میکنم و تضمین میکنم که انجام شود».

فرماندار ماسال مطرح کرد؛

ضرورت تبیین طرح جامع گردشگری در ماسال

به گزارش شبستان؛ محمدجواد عامر، فرماندار ماسال عصر یکشنبه (۱۹فروردین) در جلسه کارگروه ساماندهی رودخانه خالکویی ماسال که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: همه ما انتظارمان این است که جامعه سالم داشته باشیم تا بر اساس آن به اهداف خود دست یابیم.وی با بیان اینکه برای رسیدن به جامعه سالم نیاز به پارامترهای زیادی است، افزود: نخستین ابزار برای جامعه سالم که دارای اهمیت فراوان است، فرد و محیط سالم میباشد.فرماندار ماسال با بیان اینکه برای داشتن محیط سالم در شهرستان ماسال در وهله نخست باید رودخانههایی که از شهر عبور میکنند را مورد بررسی قرار داد، گفت: رودخانههای خالکایی و مرغک از رودخانههای مهم این شهرستان است که از این دو رودخانه به عنوان آب کشاورزی استفاده میشود.عامر با بیان اینکه از دو رودخانه مذکور میتوان به عنوان ظرفیت گردشگری هم بهره برد، تصریح کرد: ضرورت دارد که منابع آلوده کننده این دو رودخانه شناسایی و برای رفع آن برنامه مدونی تدوین کرد.وی با بیان اینکه این شهرستان دارای ظرفیتهای گردشگری بارزی است که میتواند سبب موفقیت آن در این راستا باشد، خاطرنشان کرد: برای این موضوع باید زیرساختها و ماندگاری مسافران را مورد بررسی قرار دهیم.فرماندار ماسال با تاکید بر تبیین طرح جامع گردشگری در ماسال، اظهار کرد: ظرفیتهای گردشگری شهرستان ماسال باید در این طرح شناسایی شود.عامر با بیان اینکه با شناسایی نقاط آلوده رودخانه خالکایی و مرغک، یک فضای چندهزار متری را مشخص و فاضلابهایی که وارد این رودخانه میشوند را تسویه میکنیم تا یک آب سالم وارد رودخانه شود، افزود: وقتی آلودگی رودخانه برطرف شد، بحث ریزش ماهی در آنجا را پیگیری میکنیم تا به عنوان یک جذبه گردشگری باشد.وی با بیان اینکه باید برای این شهرستان یک برنامه خاص تدوین شود تا سبب جذبه گردشگری و برند شدن ماسال شود، گفت:  اگر قرار است در شهرستان ماسال تحول ایجاد شود نخست باید در افکار ما تحول صورت گیرد.فرماندار ماسال با بیان اینکه شهرداری ماسال در راستای نصب پکیج تصفیه فاضلاب، طرح خود را در اسرع وقت ارائه نماید، تصریح کرد: شهرداران طی ده روز آینده طرح گسترش بلوار ورودی و نصب غرفه های اشتغالزایی شهرهای ماسال و شاندرمن را به فرمانداری ارائه دهند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*