یا “علیرام” باش یا “گلشیفته” ! وقتی فتنه گران چشم دیدن بازیگر فیلم ضدفتنه را ندارند!

    همان هایی که تا چند وقت پیش، آزادی و انتخاب پوشش را حق گلشیفته فراهانی(بازیگر عریان شده!)می دانستند، در اقدامی دوگانه، علیرام نورایی و امین حیایی را بدلیل بازی در فیلم ضدفتنه، هنرمند حکومتی نامیده و آنها را بایکوت کرده اند.
    با این وجود علیرام نورایی گفته: مسیری که بعد از قلاده های طلا طی کردم مسیر بدی نیست و الان هم راضی هستم و افتخار می کنم که در پروژه قلاده های طلا بازی کنم.  نورایی در ادامه صحبت هایش درباره بایکوت شدنش بعد از حضور در «قلاده های طلا» گفت: فکر نمی کردم تا این اندازه بی رحمانه با این نقش برخورد شود.
نورایی در پاسخ به این سوال که برای بازی در این فیلم گول خوردی افزود: من نقشی که در این فیلم بازی کردم را دوست دارم و تبعات آن را هم پذیرفتم و نقش ام ارزش این کار را داشت؛ البته پول خوبی هم نگرفتم و شاید دستمزدم در این فیلم کمتر از دستمزدم در فیلم قبلی ام بوده است .
    وی با بیان اینکه برخی افراد به صورت معنوی از من حمایت کردند، اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه تهران شدیدا از من حمایت معنوی کردند و وقتی در فضای مجازی به من توهین می شد، این دانشجویان از من حمایت کردند.گفتنی است بازیگران حامی فتنه بشدت از بازیگران فیلم “قلاده های طلا” بخصوص امین حیایی و علیرام نورایی، آشفته شده اند وحتی ین آشفتگی را با توهین و بی حرمتی بروز دادند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*