دولت حامی ضد انقلاب ندارد

انتقادات امام جمعه ماسال از حواشی نشست حامیان شهرستانی دولت؛

کسی جز ضدانقلاب این سخنان را نمی زنددولت حامی ضدانقلاب ندارد، مسئولین سریعاًموضع گیری کنند

امام جمعه ماسال هادی موسوی

به گزارش راه ۵۷ ؛ حجت الاسلام سید هادی موسوی امام جمعه ماسال در خطبه های هفته گذشته نماز جمعه ماسال با اشاره به برخی سخنان مطرح شده در جلسه فرماندارماسال با حامیان دولت اظهار داشت: با همه مشکلاتی که دشمنان در طول این ۴۰ سال برای ما ایجاد کردند و با همه پایمردی های ملت، آیا جوانمردی است که اکنون عده ای دور هم جمع شوند و علیه نظام و انقلاب و روحانیت حرف بزنند؟ آیا این جوانمردی است که انقلاب را متهم به دیکتاتوری میکنیم؟ کجای دنیا انقلاب و حکومتی پیدا میکنید که اولین انتخاباتش تنها چند روز پس از پیروزی انقلاب برگزارشده باشد؟ همان موقع اگر امام می فرمود نوع حکومت را من انتخاب می کنم کسی اعتراض می کرد؟ اما امام به مردم سالاری اعتقاد داشت. کجای نظام دیکتاتوری است که شما از این حرف های مزخرف میزنید؟ وی با انتقاد شدیداللحن از طرح سخنان ساختارشکنانه در فرمانداری ماسال اظهارداشت: آیا شما با برخی حر فهایی که مطرح کردید بلندگو و حلقوم اغتشاشگران سال ۹۶ نشده اید؟ شما نظام را به دیکتاتوری متهم میکنید؟ چقدر انتخابات در این مملکت برگزار شد؟ نظام برای شوراهای روستا هم انتخابات میگذارد آیا این مردم سالاری نیست؟امام جمعه ماسال ادامه داد: کجا روحانیت برای خودش سهم بیشتری قائل شده است؟ انقلاب دچار دیکتاتوری شده است؟ بعد هم کجا این حرف ها را میزنند؛ میروید درمقر دولت در این شهرستان این حرف ها را میزنید؟حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه من عافیت طلبی را نیاموخته ا م و حرفم را خواهم زد، اظهار داشت: کسی که می گوید افتخارم این است که از بسیج من را خارج کردند،بعد بیاید بگوید روحانیت و انقلاب این طور و آن طور است. رهبری و انقلاب و روحانیت را زیر سؤال ببرند و ما بنشینیم و نگاه کنیم و حرفی هم نزنیم؟ مگر از روی جنازه من رد بشوید.

امام جمعه ماسال افزود: خیلی حرف ها دارم. قرار نبود حرف بزنم. در آینده حرف دارم و منتظرم. من منتظرم که ببینم مسئولین مربوطه چگونه موضع گیری میکنند.ما فتنه را براساس بیانات رهبر انقلاب خط قرمز خود میدانیم و با هیچ کس در این خصوص تعارف نداریم.وی ادامه داد: یک آقایی برود در مقر رسمی دولت در شهرستان این حرف ها را بزند؟

اگر فردا آقایان مدعی شدند که این حر فها غلط است؛ چرا عین حر فها را ندادید که من درستش را بگویم؟! ببینید یک آقایی در جلسه برگشته این حرف را زده؛ “در قانون اساسی کشور تقسیم قوا به درستی صورت نگرفته است، ما توزیع عادلانه قدرت نداریم! آخوندها در این مملکت قدرت بیشتری برای خود تعریف کرده اند. رهبر آخوند است.خبرگان و رهبری و قوه قضائیه آخوند است. دیدگاه، دیدگاه ایدئولوژیک است”. این یعنی چی؟ اینها همه حرف دارد و باید مسئولین موضعشان را نشان بدهند. امام جمعه ماسال خاطرنشان کرد: این حرف ها را چه کسی می زند؟ آیا غیر از ضد انقلاب و دشمن این حرف را میزند؟ بعد تحت عنوان حامیان دولت میگویید؟ دولت حامیان ضد انقلاب دارد؟ نه. چرا دولت را متهم میکنید.حجت الاسلام موسوی ضمن هشدار به مسئولین شهرستان تأکید کرد: باید در روزهای آتی دولتمردان ما و همه مسئولین و ادارات موضعشان را نشان بدهند. فتنه خط قرمز ماست. همه مسئولین و حز باللهی های این شهر موضعشان را نشان بدهند.هیچکس حق ندارد در برابر فتنه های چراغ خاموش، سکوت کند.هرکس سکوت کند،خیانت کرده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*