اخبــــــــــــار کوتاه

 اهدای اعضای بدن شهروند رودسری

باشگاه خبرنگاران، محمدرضا حسین زاده مسئول بیماریهای خاص دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: ۲ کلیه، کبد و نسوج سعید اسماعیلی پور بهادردر بیمارستان امام خمینی تهران اهدا شد. وی افزود: وی ۸ فروردین در تصادف رانندگی مرگ مغزی شد. مسئول بیماریهای خاص دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد: اهدای اعضای بدن جوان ۱۸ ساله رودسری نخستین مورد اهدای عضو امسال  در گیلان است.

آغاز آسفالت مسیر خاکی شیخ نشین به قران شاندرمن

به گزارش راه ۵۷؛ آسفالت مسیر خاکی ۵/۳ کیلومتری شیخ نشین به قران شاندرمن از صبح امروز آغاز شد. با اتمام این پروژه مردم دهستان شیخ نشین می توانند بصورت مستقیم از این دهستان به چهار راه جهاد و شهر ماسال دسترسی داشته باشند. این پروژه جز ۳۲ کیلومتر آسفالت وعده داده شده توسط محمود شکری نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی است که از صبح امروز آغاز شد.

افزایش ۷۷ درصدی واگذاری انشعاب آب شرب روستایی در ماسال

سید محمد کاظم ابراهیمی مدیر امور آب و فاضلاب روستایی ماسال گفت: با واگذاری تعداد ۴۹۵ انشعاب جدید آب شرب به متقاضیان روستایی، رقم مشترکان روستایی آب آشامیدنی شهرستان ماسال به ۸ هزار و ۴۷۸ رسید.وی افزود: گیلان از استانهای پیشرو در زمینه احداث شبکه فاضلاب روستاییاست و هم اکنون از محل تسهیلات بانک توسعه اسلامی عملیات اجرایی ۵ طرح احداث شبکه بهداشتی فاضلاب با اعتباری افزون بر ۵۰۰ میلیارد ریال در این استان شمالی آغاز شده است.

وضعیت فاجعهبار حاشیه رودخانه خالکایی ماسال

وضعیت فاجعهبار حاشیه رودخانه خالکایی ماسال در پشت ادارات دولتی محیط زیست!، کمیته امداد؛ ثبت اسناد و همچنین دادگستری این شهرستان سوژه سایت ماسال نیوز شد. این پایگاه خبری ضمن انتشار تصاویر و فیلمهایی از وضعیت اسفبار حاشیه این رودخانه در زیر پل جاده چوکا نوشت: اداره محیط زیست و شهرداری ماسال باید درباره چرایی ایجاد این وضعیت به مردم توضیح دهند. گفتنی است علیرغم انتشار فیلم و تصاویر فاجعهبار از خالکایی ماسال، مسئولان محیط زیست و شهرداری هیچ پاسخی در این خصوص ارائه نکردهاند.

قتل یک مرد ۳۲ ساله در روستای کوچکام ماسال

به گزارش راه ۵۷، سرهنگ  وحید اصلانی عصر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۱۸:۱۰ امروز مبنی بر وقوع قتل مردی ۳۲ ساله در یکی از روستاهای این شهرستان، ماموران پلیس آگاهی بلافاصله جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند. این مقام انتظامی با بیان اینکه با بررسی کارآگاهان  آگاهی این شهرستان سرنخ هایی از قاتل بدست آمده و وی شناسایی شد؛ افزود: قاتل ۳۰ ساله در کمتر از نیم ساعت دستگیر و به ارتکاب قتل نیز اعتراف کرد. فرمانده انتظامی شهرستان ماسال علت این قتل را اختلافات خانوادگی اعلام کرده و بیان داشت: مقتول ۳۲ ساله به پزشکی قانونی منتقل شد. به گفته وی؛ متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد. در همین خصوص یک منبع آگاه در گفتگو با ماسال نیوز اظهار داشت: حوالی ساعت ۱۸ عصر یکشنبه یک مرد حدود ۳۵ ساله توسط شوهر اول همسرش در روستای کوچکام ماسال به قتل رسید. 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*