یک شبهه

پشت پا زدن شیرازیها به شعارهای رهبر اصلی خود / جریان سید صادق شیرازی و شعار دروغین وحدت شیعیان

به گزارش راه ۵۷، اسلام ملکی معاف کارشناس مذهبی و از فعالان رسانه‌ای در واکنش به تحرکات اخیر فرقه شیرازی در حمله به سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن نوشت:آقایان شیرازی‌ها شعار «وحدت شیعیان» را سر می‌دادند و می‌دهند در حالی که خودشان از آغاز در عراق با آقای خویی و شهید صدر و خاندان حکیم و سایر مراجع نجف ... ادامه مطلب »

اعترافات دیرهنگام

%d9%81%d8%aa%d9%86%d9%8788-1

اعترافات دیرهنگام مدعیان تقلب درباره فتنه ۸۸ دلیل دیگری بر دروغ بزرگ تقلب و نشان از فتنه ای دارد که با آگاهی برخی خواص و سوءاستفاده از اعتماد مردم به وقوع پیوست. در ادامه نگاهی گذرا خواهیم داشت به اعترافات دیرهنگام شخصیتهای برجسته سیاسی مدعی تقلب، که با وجود علم به دروغ بودن ادعای تقلب، هیچگاه در کوران ۸ماه فتنه ... ادامه مطلب »

چرا آمریکا هزاران نفر از مردم خود را سوزاند!؟ دلایل ساختگی بودن حادثه ۱۱ سپتامبر

آمریکا با سوزاندن هزاران آمریکایی در حادثه ساختگی و مهندسی شده ی  11 سپتامبر ، جواز حملات خود به بهانه مبارزه با تروریسم را بدست آورد. این حادثه ساختگی ، تغییرات زیادی را در فضای بین‌المللی پدید آورد. آغاز جنگ علیه تروریسم، اشغال عراق و افغانستان، تغییر موازنه قوا در خاورمیانه و بحران مالی بین‌المللی همه مستقیما یا غیرمستقیم به ... ادامه مطلب »

دروغ بزرگی بنام جنبش خزینه

خزینه

دروغ بزرگی بنام جنبش خزینه   متن زیر در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و متاسفانه مدتی قبل یکی از مسئولین بلندپایه کشور نیز این داستان را باور کرده و در یکی از جلسات به آن اشاره کرد:  "خزینه" حوضچه‌ای در حمام بود که مردم خودشان را در آن می‌شستندو آب می‌کشـیدند و غسل می‌کـردند. البته آب خزیـنه‌ها معمولا ... ادامه مطلب »