اخبار اقتصادی

صف انتظار MRI در کانادا به ۱۳۲ روز رسید

به گزارش راه ۵۷؛ پایگاه اتاوسان نوشت: دو سال پیش، به نظر می‌رسید که بیمارستان‌ها در اونتاریوی شرقی، قطعاً بر مشکل تأخیر در زمان MRI غلبه خواهند کرد. پس از شروع به همکاری و تقسیم مجدد بیماران در بیمارستان‌ها با صف‌های کوتاه‌تر، زمان انتظار برای MRI دو سوم کاهش یافت. تا دسامبر ۲۰۱۳، ۹۰ درصد از بیماران غیر فوری که ... ادامه مطلب »

کاش برای لحظه ای خود را نقی معمولی فرض کنیم

پایتخت5-تسلیم-داعش

به گزارش راه ۵۷؛ قربان صحرائی چاله سرائی از فعالان رسانه ای شهرستان ماسال درباره آخرین قسمت پخش شده از سریال پایتخت در یادداشتی نوشت : وقتی اسارت خانواده نقی معمولی به دست داعش را در پایتخت تماشا کردیم و دیالوگ‌های گروه کثیف و وحشی داعش را شنیدیم اندکی ناچیز از جوانمردی و ایثار فوق‌العاده ارزشمند و زایدالوصف مدافعان حرم ... ادامه مطلب »

“نرمافزار واقعیت افزوده قهرمان” پیرامون سردار شهید حسین املاکی تولید شد

از سوی دفتر استانی سازمان سراج در گیلان؛ “نرم‌افزار واقعیت افزوده قهرمان” پیرامون سردار شهید حسین املاکی تولید شد به گزارش راه ۵۷؛ سجاد ستوده مسئول دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نهم فروردین ماه سالروز شهادت شهید املاکی اظهار داشت: دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان نرم افزاری ... ادامه مطلب »

ضرورت تبیین طرح جامع گردشگری در ماسال

فرماندار ماسال مطرح کرد؛ ضرورت تبیین طرح جامع گردشگری در ماسال به گزارش شبستان؛ محمدجواد عامر، فرماندار ماسال عصر یکشنبه (۱۹فروردین) در جلسه کارگروه ساماندهی رودخانه خالکویی ماسال که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: همه ما انتظارمان این است که جامعه سالم داشته باشیم تا بر اساس آن به اهداف خود دست یابیم.وی با بیان ... ادامه مطلب »

تضمین می کنم تله کابین ماسال انجام شود

محمود شکری اسفند ۹۰ تضمین می کنم تله کابین ماسال انجام شود! راه‌اندازی تله‌کابین ماسال از جمله وعده‌های انتخاباتی نماینده مردم ماسال، رضوانشهر و تالش در مجلس شورای اسلامی بود.به گزارش راه ۵۷، یکی از شعارها و وعده‌های انتخاباتی محمود شکری در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهر ماسال احداث و راه‌اندازی تله‌کابین در شهرستان ماسال بود.وی در ... ادامه مطلب »

خانه جوان ماسال را احیاء میکنیم

رصد وعده ها / شما قضاوت کنید مصطفی نظری عضو شورای شهر ماسال شهریور ۹۶:خانه جوان ماسال را احیاء می‌کنیم به گزارش راه ۵۷؛ مصطفی نظری عضو شورای شهر ماسال شهریور ۹۶ در گفتگو با ماسال نیوز با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های هنرمندان بومی ماسال گفت: شهرداری‌ها وظایف گسترده فرهنگی‌ای دارند از جمع‌آوری معتادبن تا کارهای فرهنگی-هنری در حیطه ... ادامه مطلب »

پرونده دستمزد ۹۷ بسته شد

به گزارش تسنیم؛ در جلسه چهارشنبه شورای عالی کار که به منظور تعیین میزان افزایش سایر سطوح مزدی و بسته شدن پرونده مزدی ۹۷ با حضور شرکای اجتماعی برگزار شد، دستمزد کارگران دارای پایه حقوق بیش از ۹۲۹ هزار و ۹۳۱ در سال ۹۶، به صورت ترکیبی از «درصد» و «رقم ثابت ماهیانه» تعیین شد به این ترتیب که به ... ادامه مطلب »

گلایه منطقی رانندگان خط ماسال به رشت از شهرداری ماسال

به گزارش تالش فردا، این رانندگان در این باره می‌گویند “متأسفانه علی‌رغم اینکه شرایط دشواری برای گرفتن جواز این خط را پشت سر گذاشته‌اند با این حال از آنان کمترین حمایتی به عمل نمی‌آید.”آن‌ها می‌گویند اخیراً خط سواری ماسال به صومعه‌سرا در مرکز شهر راه‌اندازی شده که بر اساس آن دانشجویان و مسافران این مسیر راحت‌تر باشند اما برخی از ... ادامه مطلب »

مهمترین عامل کندی کار سد شفارود مشکلات زیستمحیطی است

فرماندار رضوانشهر: مهم‌ترین عامل کندی کار سد شفارود مشکلات زیست‌محیطی است به گزارش فارس، عسگر حسنی پور  با بیان اینکه سد شفارود یکی از پروژه‌های ملی استان محسوب می‌شود اظهار کرد: این سد در غالب فاینانس ۴۸ ماهه از فرودین سال ۹۳ با شرکت کمسی چین قراردادی بست که سد در مدت ۴۸ ماهه باید به اتمام می‌رسید. وی با ... ادامه مطلب »

اخبــــــــــــار کوتاه

اهدای اعضای بدن شهروند رودسری باشگاه خبرنگاران، محمدرضا حسین زاده مسئول بیماری‌های خاص دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: ۲ کلیه، کبد و نسوج سعید اسماعیلی پور بهادردر بیمارستان امام خمینی تهران اهدا شد. وی افزود: وی ۸ فروردین در تصادف رانندگی مرگ مغزی شد. مسئول بیماری‌های خاص دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد: اهدای اعضای بدن جوان ۱۸ ساله رودسری ... ادامه مطلب »