اخبار اقتصادی

ايران يکي از امنترين کشورهاي دنيا

گردشگر آلماني در گفتگوي اختصاصي با راه۵۷: ايران يکي از امن‌ترين کشورهاي دنيا براي سفر کردن است، اخبار خبرگزاري‌هاي غربي درباره ايران دروغ بود گردشگر آلماني که چندي پيش به ايران سفر کرده بود در گفتگو با خبرنگار راه۵۷ در ماسال با بيان اينکه پنجمين بار است که به ايران مسافرت مي‌کند اظهار داشت: اولين بار سال ۲۰۱۵ به ايران ... ادامه مطلب »

مسئولين خسته، عامل پذيرش قطعنامه/ ما سر سازش با كفر را نداريم/ (شهيد مرتضي خانجاني)سرداري كه يك روز پس از قبول قطعنامه وصيت خود را نوشت

مسئولين خسته، عامل پذيرش قطعنامه قبول قطعنامه از طرف امام، به خاطر فهرست مشکلاتي بود که مسؤولين آن روزِ امورِ اقتصادي کشورْ مقابلِ روىِ او گذاشتند و نشان دادند که کشور نميکِشد و نميتواند جنگ را با اين همه هزينه، ادامه دهد. امام مجبور شد و قطعنامه را پذيرفت. پذيرش قطعنامه، به خاطر ترس نبود؛ به خاطر هجوم دشمن نبود؛ ... ادامه مطلب »

جمهوري اسلامي ايران در توليد علم جزء ۱۵کشور برتر دنيا شد/ شکايت ايران از آمريکا در ديوان دادگستري بين المللي ثبت شد

به گزارش فارس، محمدجواد دهقاني سرپرست پايگاه استنادي علوم جهان اسلام گفت: بررسي داده‌هاي نموداري پايگاه استنادي وبگاه علم؛ حاکي از آن است که جمهوري اسلامي ايران با ۲۲٫۳ درصد، بيشترين سهم توليدات علمي را در ميان کشورهاي اسلامي از آن خود کرده است.وي افزود: ترکيه، عربستان سعودي، مالزي و مصر به ترتيب با ۱۶٫۲ درصد، ۸٫۴ درصد، ۷٫۸ درصد ... ادامه مطلب »

در اتاق اصناف رضوانشهر چه خبر است؟!/مسئولان درک درستي از فضاي مجازي ندارند

به گزارش راه ۵۷؛ شنيده‌ها حاکي از اين است که يکي از مسئولان اتاق اصناف رضوانشهر به صورت غيرقانوني و بدون داشتن صلاحيت به عضويت اين نهاد درآمده است و اداره ناظر بر اين نهاد مردمي در اين رابطه پيگيري جدي انجام نداده است.علي اميري نايب‌رئيس اتحاديه آرايشگران در گفتگو با يک کانال تلگرامي محلي در رابطه با اين عضو ... ادامه مطلب »

“لوايح استعماري FATF” رد شد،اما دولت يکسال است آنرا اجرايي کرده!

مجمع تشخيص مصلحت نظام در نامه‌اي به شوراي نگهبان ايراداتي جدي به “FATF” وارد کرده است. اين ايرادات تقريباً نشان مي‌دهد که هم شوراي نگهبان و هم مجمع تشخيص با پيوستن ايران به گروه ويژه اقدام مالي مخالفند.به گزارش تسنيم؛ در ماه‌هاي اخير چهار لايحه دولت در مجلس شوراي اسلامي مورد بررسي و مناقشه قرار گرفته که اين لوايح شامل ... ادامه مطلب »

اخبــــــــــــار کوتاه

تحقق ۹۵ درصدي سهميه بوم گردي شهرستان ماسال معاون فرماندار ماسال با بيان اينکه تاکنون پرونده ۳۲۹ واحد متقاضي بوم گردي در شهرستان ماسال تکميل شده است، افزود: ۹۵ درصد سهميه بوم گردي شهرستان، تحقق يافته است. به گزارش راه ۵۷؛ قربان خوشحال در جلسه‌ي کارگروه بوم گردي شهرستان ماسال، با اشاره به پيشتازي شهرستان ماسال در سطح استان در ... ادامه مطلب »

فرماندار ماسال خبر داد؛تمام منازل مسکوني در ماسال بيمه مي‌شود

به گزارش ماسال نيوز؛ جلسه دهياران شهرستان ماسال عصر چهارشنبه با حضور علي‌اصغر جمشيدنژاد معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري گيلان در سالن جلسات فرماندار شهرستان برگزار شد. محمدجواد عامر فرماندار ماسال در اين جلسه با بيان اينکه بسياري از مشکلات شهرستان در پشت سرسبزي آن مخفي است اظهار داشت: بسياري از حقوق مردم را به دليل ورود برخي افراد ... ادامه مطلب »

آقاي شکري حتي يک گرم قير رايگان هم به شهرداري نداده است

رئيس شوراي شهر ماسال در سخنان پيش از خطبه‌هاي نماز جمعه ماسال: آقاي شکري حتي يک گرم قير رايگان هم به شهرداري نداده است به گزارش راه ۵۷؛ مهدي جمالي‌فرد رئيس شوراي اسلامي شهر ماسال در سخنراني پيش از خطبه‌هاي نماز جمعه ماسال ضمن ارائه گزارش عملکرد يک‌ساله شهرداري و شوراي اسلامي شهر ماسال با بيان اينکه شهر ماسال ۵۰ ... ادامه مطلب »

امام جمعه ماسال: ميخواستند ۶۰۰۰ هکتار جنگل ماسال را بي سروصدا واگذار کنند

به گزارش راه ۵۷؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمين سيد هادي موسوي در خطبه‌هاي هفته گذشته نماز جمعه ماسال با اشاره به اجراي طرح جمع‌آوري زباله ييلاقات ماسال اظهار داشت: اصل طرح جمع‌آوري زباله طرح خوبي است و هيچ آدم عاقلي با جمع‌آوري زباله مخالف نيست. الآن هم که من خيلي شفاف دارم حرف مي‌زنم ترسم اين است که برخي بيايند مثل مواضع ما ... ادامه مطلب »

منابع طبيعي مانع برق رساني به سه روستاي رضوانشهر

فرماندار رضوانشهر مطرح کرد؛ به گزارش ماسال نيوز؛ عسگر حسني پور در جلسه شوراي اداري شهرستان ماسال که با حضور خليل آقايي معاون وزير جهاد کشاورزي و رئيس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخيزداري کشور؛ محمود شکري نماينده مردم تالش؛ رضوانشهر و ماسال و حجت شعبان پور معاون عمراني استاندار گيلان در سالن جلسات فرمانداري شهرستان ماسال برگزار شد اظهار داشت: ... ادامه مطلب »