اخبار اقتصادی

بچه ها نيازبه اسباب بازي فروشگاهي ندارند

بچه‌ها خيلي کم به اسباب‌بازي فروشگاهي نياز دارند، چون محيط و طبيعت پر از اسباب‌بازي است. در کودکان تفکر توليد بايد حاکم باشد نه تفکر مصرف.بچه‌ها اصلاً تجمل را دوست ندارند و در نهايت سادگي به دنيا مي‌آيند و ما تجمل را به آن‌ها القا مي‌کنيم.همين سادگي بايد در پوشاک بچه‌ها هم باشد. پوشاک بچه‌ها بايد راحت، جنس خوب، طبيعي ... ادامه مطلب »

با گذشت ۴سال! بحران آب شرب شهر فلينت ايالت ميشيگان همچنان ادامه داردو مردم از آبمعدني استفاده ميکنند

فلینت آمریکا- آب یک حق انسانی است

به گزارش راه۵۷ بحران آب شرب شهرستان فلينت ايالت ميشيگان (Flint) در سال ۲۰۱۴ آغاز شد، زماني که منبع آب آشاميدني شهر از درياچه هورون و رودخانه ديترويت به رودخانه کم کيفيت‌تر فلينت تغيير يافت. با توجه به عدم تصفيه آب، سرب از لوله‌هاي آب به آب آشاميدني منتقل مي‌شد و بيش از ۱۰۰،۰۰۰ نفر از ساکنان را در معرض ... ادامه مطلب »

برای دیدارباکارگران و کشاورزان هم وقت بگذارید!/مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ماسال خبر داد؛/تهدید به اخراج توسط مدیرعامل

دیدار معاون وزیر کشور با خانواده زندانیان محیط زیستی

براي ديدار با کارگران و کشاورزان هم وقت بگذاريد! وکيل خانواده کاووس سيدامامي از ديدار معاون امنيتي وزارت کشور با خانواده فعالان محيط زيستي بازداشت‌شده خبر‌داد و گفت: معاون وزيرکشور از جانب کميته چهارنفره دولت با اين خانواده‌ها ديدار کرده است.گويا دولت محترم ترجيح مي‌دهد بجاي نشستن پاي درددل مردم رنج‌کشيده‌ي خرمشهر، بوشهر، زابل، کشاورزان اصفهاني و بازاريان تهراني، به ... ادامه مطلب »

اخبــــــــــــار کوتاه

حسين فريدون صداي برادرش حسن روحاني را تقليد مي‌کرد! روزنامه‌ي جوان نوشت: سال گذشته، جواد کريمي قدوسي، نماينده مردم مشهد در مجلس مدعي شد که حسين فريدون برادر حسن روحاني به علت تقليد صداي رئيس‌جمهور در دستگاه قضايي پرونده دارد. او در گفت‌وگويي اعلام کرد که «حسين فريدون با تقليد صداي روحاني طي تماس‌هايي با مراکز اقتصادي در راستاي ترخيص ... ادامه مطلب »

هم اعترافات سلطان سکه و رشوه دهندگان قاچاق خودرو را پخش کنيد و هم با مفاسد اخلاقي برخورد کنيد

به گزارش راه۵۷ اين روزها قضيه رقص يک دختر نوجوان و دستگيري آن بر سر زبان‌هاست و پس از پخش بخشي از اعترافات اين فرد شاهد موضع‌گيري‌هاي متفاوتي از سوي فعالان فرهنگي و افراد رسانه‌اي بوديم. افراد مختلفي درباره آن نظر داده‌اند، در بين اين نظرات بسياري از افراد فعال فرهنگي به دستگيري اين رقاصه اعتراض کرده‌اند.بايد از اين عزيزان ... ادامه مطلب »

سواحل خزر در تصرف نهادهاي دولتي و خصوصي

پره-سر - Copy

سهم اندک مردم رضوانشهر از ساحل ۲۳ کيلومتري آرزوي بسياري از کساني که در استان‌هاي مرکزي کشور زندگي مي‌کنند داشتن ساحل و دريا است، اما ما که در کنار ساحل زندگي مي‌کنيم از نبود ساحل رنج مي‌بريم.شهرستان رضوانشهر يکي از شهرستان‌هايي است که مرز ساحلي زيادي دارد و اين مرز ساحلي تقريباً به ۲۳ کيلومتر مي‌رسد اما با اين حال ... ادامه مطلب »

احمدي نژاد در تالش

احمدی نژاد تالش

مذاکرات با اروپا دوباره گزيده‌شدن از يک سوراخ است  ريشه‌ي فقر را بايد در فعاليت‌هاي تجاري عده‌اي از مسئولان کشور جستجو کرد  به گزارش راه ۵۷، محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور سابق کشورمان عصر دوشنبه همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) در مسجد قاسميه شهر تالش و در جمع مردم اين شهر اظهار داشت: بسياري از مسئولين به علت عدم ... ادامه مطلب »

قوانين اجاره خانه در هلند و آلمان

به گزارش راه ۵۷؛ کانال تلگرام «فرنگ نوشت» به موضوع قوانين اجاره‌ي خانه در کشورهاي هلند و آلمان پرداخت: – در هلند و همچنين آلمان، مستأجر تا هر زمان که بخواهد مي‌تواند در آن خانه با پرداخت اجاره بهاي مشخص زندگي کند (۱۰ سال، بيست سال و يا حتي بيشتر)؛ صاحب‌خانه تا زماني که مستأجر نخواهد، نمي‌تواند مستأجر را از ... ادامه مطلب »

وصيت نامه ي شهيد علي انصاري اخوين؛ استاندار شهيد گيلان

و تو اي دخترم! کوله بارم را بر دوش گير و فرزند شهادت باش. همرزمان تو در هفدهم شهريورماه غوغا به پا کردند و با سميه‌ها همراه شدند. تو نيز همچون سميه از حق پيروي کن و بدان که هيچ مکتبي غير از اسلام ياراي پياده کردن عدالت اجتماعي را ندارد. بر سر مستکبرين فرياد زن؛ نسبت به مستضعفين خاضع ... ادامه مطلب »

راشاتودي اعلام کرد؛تاثير صحبتهاي روحاني در سوئيس بر بازارهاي جهاني نفت

به گزارش فارس، روز دوشنبه حسن روحاني رئيس‌جمهور ايران در سوئيس اعلام کرد: اگر قرار باشد ايران نفت صادر نکند، بنابراين نفت کشورهاي منطقه هم نبايد صادر شود. اين سخنان بازتابي را در بازارهاي جهاني نفت داشته است و برخي اين سخنان را تهديد ضمني ايران به بستن تنگه هرمز قلمداد کردند.خبرگزاري روسيه، راشاتودي، امروز اعلام کرد: قيمت نفت آمريکا ... ادامه مطلب »