اخبار اقتصادی

اخبار گیلان – ۱۲ شهریور ۹۵

افتتاح نخستین واحد تولیدکننده‌ی لوله‌های گاز در گیلان نخستین واحد تولیدکننده‌ی لوله‌های گاز گیلان و دومین تولید کننده‌ی لوله و پروفیل آهنی استان گیلان با حضور معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی صومعه‌سرا افتتاح ‌شد. این کارخانه با ظرفیت سالانه ۱۸۰ هزار تن در سال و با سرمایه‌گذاری ۱۶ میلیارد تومانی بخش‌خصوصی به بهره‌برداری ... ادامه مطلب »

اخبار ایران و جهان ۱۲ شهریور ۹۵

واکنش رویترز به سخنان رهبر معظم انقلاب     خبرگزاری انگلیسی در مطلبی به سخنان رهبر معظم ایران در زمینه افزایش قابلیت‌های تدافعی و تهاجمی نیروهای مسلح ایران اشاره کرد. به گزارش فارس، خبرگزاری انگلیسی «رویترز» در مطلبی به سخنان) «آیت‌الله خامنه‌ای» فرمانده کل قوای ایران اشاره کرد و نوشت: رهبر ایران بر لزوم افزایش قابلیت‌های تهاجمی ایران سخن گفت.رویترز با ... ادامه مطلب »

نوشت افزارهای ایرانی را بشناسیم

این روزها بسیاری از خانواده ها مشغول تهیه نوشت افزار مناسب برای فرزندانشان هستند. اگر شما هم دغدغه خرید نوشت افزار ایرانی برای خود یا فرزندانتان را دارید، این لیست به شما کمک می کند تا نشان های تجاری ایرانی را در صنعت نوشت افزار بشناسید؛ آبرنگ  و  گواش  و  خمیر  بازی : آریا پوشه  دکمه  دار: پاپکو تراش: قاصدک، ... ادامه مطلب »