تحلیل سیاسی

بچه ها نيازبه اسباب بازي فروشگاهي ندارند

بچه‌ها خيلي کم به اسباب‌بازي فروشگاهي نياز دارند، چون محيط و طبيعت پر از اسباب‌بازي است. در کودکان تفکر توليد بايد حاکم باشد نه تفکر مصرف.بچه‌ها اصلاً تجمل را دوست ندارند و در نهايت سادگي به دنيا مي‌آيند و ما تجمل را به آن‌ها القا مي‌کنيم.همين سادگي بايد در پوشاک بچه‌ها هم باشد. پوشاک بچه‌ها بايد راحت، جنس خوب، طبيعي ... ادامه مطلب »

تفکر غلط غربزده ها/چرخ مملکت را با همکاري يکديگر به گردش در ميآوريم/ شهيد هيبت اله اکابريان

شهيد هيبت اله اکابريان

تفکر غلط غرب‌زده‌ها يک عدّه‌اي از غرب‌زده‌ها، از صد سال پيش تبليغ کردند که اگر مي‌خواهيد کشورتان پيشرفته بشود و ايران جلو بيفتد، بايستي برويد در ذيل غرب تعريف بشويد… اين فکرِ غلطي بود؛ حالا در مورد بعضي از آن کساني که اين فکر را القا مي‌کردند، خائنانه هم بود، [امّا] بعضي خائنانه نبود، جاهلانه بود. امروز هم هنوز کساني ... ادامه مطلب »

روابط عمومي صداوسيما/ اعضاي جديد هيات مديره تيم چوکاي تالش/مبلغ يک وعده غذاي مدير منطقه آزاد،

روابط عمومي صداوسيما:بارها از نمايندگان و مسئولين دولتي براي شنيدن مشکلات مردم دعوت کرديم، اما کسي قبول نکرد! روزنامه کيهان نوشت: محمدحسين رنجبران مديرکل روابط عمومي صدا و سيما در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در واکنش به انتقاد نماينده رشت از برنامه روايت مردم در شبکه سه گفت: بارها صدا و سيما به مسئولان دولت و مجلس پيشنهاد کرده ... ادامه مطلب »

پاکستان؛ آزمايشگاه تست رباتهاي آدمکش آمريکايي

علي‌رغم همه شواهد علني و غير علني موجود در خصوص همکاري‌هاي آمريکا و پاکستان در مداخله جنايت‌کارانه آمريکايي‌ها در سوريه و آموزش داعش، اما ايالات متحده همچون هميشه به نوکر نيز رحم نکرده و مردم پاکستان از جنايات آمريکا بي‌نصيب نمانده‌اند.پاکستان و مردم اش به اعتقاد بسياري از شاهدان به آزمايشگاه تست ربات‌هاي قاتل آمريکايي تبديل شده است که البته ... ادامه مطلب »

هم اعترافات سلطان سکه و رشوه دهندگان قاچاق خودرو را پخش کنيد و هم با مفاسد اخلاقي برخورد کنيد

به گزارش راه۵۷ اين روزها قضيه رقص يک دختر نوجوان و دستگيري آن بر سر زبان‌هاست و پس از پخش بخشي از اعترافات اين فرد شاهد موضع‌گيري‌هاي متفاوتي از سوي فعالان فرهنگي و افراد رسانه‌اي بوديم. افراد مختلفي درباره آن نظر داده‌اند، در بين اين نظرات بسياري از افراد فعال فرهنگي به دستگيري اين رقاصه اعتراض کرده‌اند.بايد از اين عزيزان ... ادامه مطلب »

سواحل خزر در تصرف نهادهاي دولتي و خصوصي

پره-سر - Copy

سهم اندک مردم رضوانشهر از ساحل ۲۳ کيلومتري آرزوي بسياري از کساني که در استان‌هاي مرکزي کشور زندگي مي‌کنند داشتن ساحل و دريا است، اما ما که در کنار ساحل زندگي مي‌کنيم از نبود ساحل رنج مي‌بريم.شهرستان رضوانشهر يکي از شهرستان‌هايي است که مرز ساحلي زيادي دارد و اين مرز ساحلي تقريباً به ۲۳ کيلومتر مي‌رسد اما با اين حال ... ادامه مطلب »

احمدي نژاد در تالش

احمدی نژاد تالش

مذاکرات با اروپا دوباره گزيده‌شدن از يک سوراخ است  ريشه‌ي فقر را بايد در فعاليت‌هاي تجاري عده‌اي از مسئولان کشور جستجو کرد  به گزارش راه ۵۷، محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور سابق کشورمان عصر دوشنبه همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) در مسجد قاسميه شهر تالش و در جمع مردم اين شهر اظهار داشت: بسياري از مسئولين به علت عدم ... ادامه مطلب »

قوانين اجاره خانه در هلند و آلمان

به گزارش راه ۵۷؛ کانال تلگرام «فرنگ نوشت» به موضوع قوانين اجاره‌ي خانه در کشورهاي هلند و آلمان پرداخت: – در هلند و همچنين آلمان، مستأجر تا هر زمان که بخواهد مي‌تواند در آن خانه با پرداخت اجاره بهاي مشخص زندگي کند (۱۰ سال، بيست سال و يا حتي بيشتر)؛ صاحب‌خانه تا زماني که مستأجر نخواهد، نمي‌تواند مستأجر را از ... ادامه مطلب »

راشاتودي اعلام کرد؛تاثير صحبتهاي روحاني در سوئيس بر بازارهاي جهاني نفت

به گزارش فارس، روز دوشنبه حسن روحاني رئيس‌جمهور ايران در سوئيس اعلام کرد: اگر قرار باشد ايران نفت صادر نکند، بنابراين نفت کشورهاي منطقه هم نبايد صادر شود. اين سخنان بازتابي را در بازارهاي جهاني نفت داشته است و برخي اين سخنان را تهديد ضمني ايران به بستن تنگه هرمز قلمداد کردند.خبرگزاري روسيه، راشاتودي، امروز اعلام کرد: قيمت نفت آمريکا ... ادامه مطلب »

شکايت دولت از ۳۰ نماينده مجلس

به گزارش راه ۵۷؛ فرهيختگان نوشت: حجت‌الاسلام عليرضا سليمي، عضو هيات نظارت بر رفتار نمايندگان مجلس با بيان اينکه دولت به هر بهانه‌اي از نمايندگان مجلس شکايت مي‌کند، گفته بود شکايت‌هاي دولت از نمايندگان افزايش يافته و فقط در يک مورد دولت از ۳۰ نماينده شکايت کرده است. او اين را هم گفته بود که بيشتر اين شکايات مربوط به ... ادامه مطلب »