صفحه چهارم

مضحک ترین استدلال یک روشنفکر فتنه گر!

%d8%b2%d9%87%d8%b1%d8%a7-%d8%b1%d9%87%d9%86%d9%88%d8%b1%d8%af

زهرا رهنورد که از سوی همسرش به عنوان "روشنفکرترین زن ایران" معرفی شده است، گفته بود:  آذربايجان هيچ وقت فرزند خود را  نمي گذارد كه به شخص ديگري راي دهند يا من لر هستم و موسوي  هم بارها گفته من داماد لرستان  هستم پس لرستان موسوي را  نمي گذارند به آقاي احمدي نژاد  راي بدهند.!!!  گفتنی است جریان غربگرا در ... ادامه مطلب »

راه اینجاست

راه-اینجاست

تبیین لازم است مهمترین برهه‌ای و زمان و مکانی که تبلیغ، آنجا معنا میدهد، جائی است که فتنه وجود داشته باشد. بیشترین زحمت در صدر اسلام و در زمان پیغمبر، زحمات مربوط به منافقین بود. بعد از پیغمبر، در زمان امیرالمؤمنین زحماتی بود که از درگیری و چالش حکومت اسلامی با افرادی که مدعی اسلام بودند، به وجود میآمد. بعد ... ادامه مطلب »

آدم های باحال هنوز زیادند

    چند روزی می شد که برای چندمین بار راننده ها بجای کرایه ۸۰۰ تومانی ۱۰۰۰ می‌گرفتند. من هم به حساب حواس پرتی می گذاشتم و می رفتم. دست آخر چند شب پیش به یکی از راننده ها که هزاری دادم عذر خواهی جانانه ای کرد و گفت خرد ندارد تا باقی پولم را بدهد. گفتم: ظاهرا گران هم شده ... ادامه مطلب »

دزدی و تن فروشی بخاطر یک لقمه نان

 زمانی که گرسنگی به اوج می رسد، تعدادی از نوجوانان ناامید در ایالات متحده دست آویز خانواده ها برای تأمین مواد غذایی تبدیل می شوند. به نقل از «یواس ای تودی»، بر اساس گزارش تحقیقاتی منتشرشده توسط موسسه تغذیه آمریکا و انستیتو اوربان، دو گزارش تازه منتشرشده توسط این موسسه نشان می دهد که چگونه بحران گرسنگی، نوجوانان آمریکایی را ... ادامه مطلب »

رتبه ی شما چیه؟

رتبه بندي انقلابي گري و آرمان خواهي يك ايراني براساس كالايي كه ميخرد: ۱٫ برخي ايرانيان، با عزت خاص خود، كالاي ايراني متوسط را به كالاي خارجي خوب و عالي ترجيح ميدهند و به استفاده از همان كالاي ايراني افتخار ميكنند. ۲٫ برخي ديگر از ايرانيان، تنها در جايي كه كالاي ايراني از کالای خارجي بهتر باشد و یا ارزانتر ... ادامه مطلب »

اعتمادی که ۷۵ سال کشور را عقب انداخت

    برخی گفته‌اند که علت پیشرفت بعضی کشورها، جمع‌آوری سازمان‌های نظامی‌شان بوده؛ اگر این سخنان واقعا بیان شده، حرف غلطی است.هیچ عاقلی نیروی دفاعی خود را کنار نمی‌گذارد.کشورهایی که سازمان نظامی خود را جمع کردند، به اختیار خود این کار را نکردند بلکه آنها در جنگ جهانی نابود شدند و به آنها اجازه ندادند که سازمان نظامی داشته باشند    ... ادامه مطلب »

نــ مثل نفوذ!

دیدار ظریف و جاسوس mi6

نفوذ یعنی اینکه آمریکاییها، نماينده ايران را به دليل شركت در تسخير لانه جاسوسي به سازمان ملل راه نميدهند، اما ما مسئول اطلاعات فرانسه و جاسوس MI6  را  به عنوان سفير قبول مي كنيم! ادامه مطلب »

خدا کیه، چیه، چه شکلیه؟! (به پرسش‏های کودکان درباره‏ ی خدا چگونه پاسخ دهیم؟)

پرسش‏های کودکان درباره‏ ی خدا را جدی بگیرید و به آن‏ ها پاسخ دهید. پاسخ‏ هایی از قبیل این که «بعد می‏فهمی» یا «بزرگ می‏شوی و خواهی فهمید»، درست نیست؛ زیرا ممکن است از ناآگاهان یا غرض ‏ورزان بپرسد و دچار سردرگمی یا انحراف شود. هیچ‏گاه به پرسش‏های کودکان درباره ‏ی خدا، بی‏درنگ و بدون تأمل پاسخ ندهید. پاسخ به ... ادامه مطلب »

جدال اسلام ناب محمدی (ص) و اسلام آمریکایی / معرفی کتاب

کتاب جدال دو اسلام

تصویر ذهنی ما از خیلی واقعیت‌ها – خاصه انقلاب اسلامی و امام- مخدوش است و نادقیق و کج و معوج. ما عادت داریم به پذیرش کلیشه‌ها. فهم ما– به تعبیری- تلویزیونی است و شبیه‌سازی‌شده. همه ما بارها از قول امام شنیده‌ایم که «انقلاب ما انفجار نور بود». شنیده‌ایم و باور کرده‌ایم. یک درصد هم احتمال نداده‌ایم که شاید این جمله ... ادامه مطلب »