صفحه چهارم

چند نکته مهم در تربیت نوجوانان

تربیت نوشت؛ والدین اغلب در تربیت فرزندان نوجوان خود با مشکلات فراوانی روبرو هستند. به فرزندان بین ۱۱ تا ۱۹ سال نوجوان یا تین ایجر ”teenager “ می‌گوییم. وقتی بچه‌ها به این سن می‌رسند، بزرگ و مستقل رفتار می‌کنند و به همین دلیل بدرفتاری‌های بیشتری مانند دروغ گفتن، جروبحث کردن، روی آوردن به دوستان، سیگار، تقلب، و … از آن‌ها ... ادامه مطلب »

صف انتظار MRI در کانادا به ۱۳۲ روز رسید

به گزارش راه ۵۷؛ پایگاه اتاوسان نوشت: دو سال پیش، به نظر می‌رسید که بیمارستان‌ها در اونتاریوی شرقی، قطعاً بر مشکل تأخیر در زمان MRI غلبه خواهند کرد. پس از شروع به همکاری و تقسیم مجدد بیماران در بیمارستان‌ها با صف‌های کوتاه‌تر، زمان انتظار برای MRI دو سوم کاهش یافت. تا دسامبر ۲۰۱۳، ۹۰ درصد از بیماران غیر فوری که ... ادامه مطلب »

شهید ابوالحسن کریمی برای امنیت گیلان چه کرد؟

شهید کریمی

میثم عبدالهی – سایت رنگ ایمان اشاره: در پی درخواست شهید علی انصاری استاندار گیلان و نیروهای انقلابی، شهید کریمی با حکم ‌شهید آیت … قدوسی دادستان کل انقلاب، در سال ۱۳۵۹ به عنوان دادستان انقلاب گیلان نصب شد و تا سال ۱۳۶۱ این مسئولیت را بر عهده داشت. دوران مسئولیت شهید کریمی در دادستانی، چندان طولانی نیست ولی به ... ادامه مطلب »

معرفی رمان پر سر و صدای امیرخانی

رمان-رهش

رَ هِ ش مرد و زنی می‌آیند شیک‌پوش و امروزی، مرد خرده می‌گیرد که چرا سقف کاذب آشپزخانه پایین است و سقف کوتاه شده است. دستش را بالا می‌آورد و می‌زند به سقف می‌گوید: کوتاه است… کوتاه است آقای فرازنده. یک لوله خروجی هود و خرطومی برق چه قدر جا می‌گیرد که این همه سقف کاذب را بزرگ گرفته‌اید؟ فرازنده ... ادامه مطلب »

شما، دشمن را با چادرسیاهتان و تقوایتان مى كُشید

rah57-sh302

  خواهرم: محجوب باش و باتقوا، كه شمایید كه دشمن را با چادرسیاهتان و تقوایتان مى كُشید. حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل حجاب دشمن را مى بینى و دشمن تو را نمى بیند.فراموش نکنید که دشمنان اسلام دنبال این هستند که مابین شما ها اختلاف بیندازند تا بعداً بر شما فائق آیند. در مشکلات وسختی ها به ... ادامه مطلب »

خدا نیاورد روزی را که به محرومین پشت کنیم…

مسئولین محترم کشور ایران علی رغم محاصرات شدید اقتصادی و کمبود درآمدها، تمامی کوشش و تلاش خود را صرف فقرزدایی جامعه کرده‏اند و همه‌ی آرمان و آرزوی ملت و دولت و مسئولین کشور ما است که روزی فقر و تهیدستی از جامعه‌ی ما رخت بربندد و مردم عزیز و صبور و غیرتمند کشور از رفاه در زندگی مادی و معنوی ... ادامه مطلب »

سیاست آمریکا در خاورمیانه…

در افغانستان از یک ماه قبل تاکنون حدود ۸کشتار دسته‌جمعی اتفاق افتاده. همان دستهایی که داعش را ایجاد کردند، باز دارند آن را منتقل میکنند به افغانستان. سیاست آمریکا در منطقه این است که اولاٌ منطقه روی آرامش نبیند تا ملتها به فکر معارضه با صهیونیسم نیفتند؛ ثانیاٌ آمریکا بتواند حضور خود را در منطقه توجیه کند. لعنت خدا بر ... ادامه مطلب »

روز مجازات مسلمانان در لندن

punish-a-muslim-day-hate-letter2

نامه‌هایی در لندن به خانه‌ها فرستاده می‌شود که از مردم می‌خواهد در سوم آپریل که از طرف فرستادگان نامه‌ها به روز  مجازات_مسلمان ها نامگذاری شده است،  به اذیت و آزار مسلمان پرداخته و امتیاز دریافت کنند.جوایزی بر اساس اقدامات و امتیاز ها داده می‌شود: به عنوان مثال صد امتیاز برای کتک زدن مسلمان ۲۵ امتیاز برای کشیدن حجاب۵۰۰ امتیاز برای ... ادامه مطلب »

وضعیت اسفبار بهداشت دوران پیش از انقلاب،دانش آموزان از امکانات اولیه هم محروم بودند

در ویژه برنامه خاطره‌گویی مسجد شاندرمن مطرح شد؛ وضعیت اسف‌بار بهداشت دوران پیش از انقلاب ، دانش‌آموزان از امکانات اولیه هم محروم بودند! مراسم ویژه خاطره‌گویی شب‌های جمعه مسجد شاندرمن جمعه بیستم بهمن با حضور جمعی از نمازگزاران این مسجد جامع و امام جماعت شاندرمن برگزار شد. در این ویژه برنامه، یکی از فرهنگیان بازنشسته شهرستان ماسال با بیان اینکه ... ادامه مطلب »

باحضورتان پایگاه های مقاومت را گرم نگه دارید

شهید جواد 12شیرین زاده

  پایگاه‌های مقاومت که به حق پشتیبان اسلام و انقلاب اسلامی است را گرم نگهدارید و نماز جمعه را فراموش نکنید و به یاد شهیدان کربلای معلی حسین(ع)و کربلای خونبار جنگ تحمیلی و ایران باشید و به یاد این سرداران اسلام دعا بخوانید که یاد ایشان آرام‌بخش دل‌های شماست. ادامه مطلب »