صفحه سوم

کاش برای لحظه ای خود را نقی معمولی فرض کنیم

پایتخت5-تسلیم-داعش

به گزارش راه ۵۷؛ قربان صحرائی چاله سرائی از فعالان رسانه ای شهرستان ماسال درباره آخرین قسمت پخش شده از سریال پایتخت در یادداشتی نوشت : وقتی اسارت خانواده نقی معمولی به دست داعش را در پایتخت تماشا کردیم و دیالوگ‌های گروه کثیف و وحشی داعش را شنیدیم اندکی ناچیز از جوانمردی و ایثار فوق‌العاده ارزشمند و زایدالوصف مدافعان حرم ... ادامه مطلب »

“نرمافزار واقعیت افزوده قهرمان” پیرامون سردار شهید حسین املاکی تولید شد

از سوی دفتر استانی سازمان سراج در گیلان؛ “نرم‌افزار واقعیت افزوده قهرمان” پیرامون سردار شهید حسین املاکی تولید شد به گزارش راه ۵۷؛ سجاد ستوده مسئول دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نهم فروردین ماه سالروز شهادت شهید املاکی اظهار داشت: دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان نرم افزاری ... ادامه مطلب »

ضرورت تبیین طرح جامع گردشگری در ماسال

فرماندار ماسال مطرح کرد؛ ضرورت تبیین طرح جامع گردشگری در ماسال به گزارش شبستان؛ محمدجواد عامر، فرماندار ماسال عصر یکشنبه (۱۹فروردین) در جلسه کارگروه ساماندهی رودخانه خالکویی ماسال که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: همه ما انتظارمان این است که جامعه سالم داشته باشیم تا بر اساس آن به اهداف خود دست یابیم.وی با بیان ... ادامه مطلب »

تضمین می کنم تله کابین ماسال انجام شود

محمود شکری اسفند ۹۰ تضمین می کنم تله کابین ماسال انجام شود! راه‌اندازی تله‌کابین ماسال از جمله وعده‌های انتخاباتی نماینده مردم ماسال، رضوانشهر و تالش در مجلس شورای اسلامی بود.به گزارش راه ۵۷، یکی از شعارها و وعده‌های انتخاباتی محمود شکری در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهر ماسال احداث و راه‌اندازی تله‌کابین در شهرستان ماسال بود.وی در ... ادامه مطلب »

خانه جوان ماسال را احیاء میکنیم

رصد وعده ها / شما قضاوت کنید مصطفی نظری عضو شورای شهر ماسال شهریور ۹۶:خانه جوان ماسال را احیاء می‌کنیم به گزارش راه ۵۷؛ مصطفی نظری عضو شورای شهر ماسال شهریور ۹۶ در گفتگو با ماسال نیوز با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های هنرمندان بومی ماسال گفت: شهرداری‌ها وظایف گسترده فرهنگی‌ای دارند از جمع‌آوری معتادبن تا کارهای فرهنگی-هنری در حیطه ... ادامه مطلب »

درگذشت جانباز ۱۱۰ ساله شاندرمنی کشف حجاب رضاخانی

به گزارش راه ۵۷؛ اصلاح خانم عدالتخواهی که به جانباز ۱۱۰ ساله شاندرمنی معروف بود روز گذشته (چهارشنبه) به علت کهولت سن در روستای چاله سرای شاندرمن درگذشت.خانم دولتخواهی از معدود بانوان باقی مانده از دوران قاجار بود که نشانه‌ای از ایستادگی اش در برابر اجرای قانون رضاخانی کشف حجاب را بر بدنش داشت. اصلاح خانم دولتخواهی سیاهمرد متولد سال ... ادامه مطلب »

پرونده دستمزد ۹۷ بسته شد

به گزارش تسنیم؛ در جلسه چهارشنبه شورای عالی کار که به منظور تعیین میزان افزایش سایر سطوح مزدی و بسته شدن پرونده مزدی ۹۷ با حضور شرکای اجتماعی برگزار شد، دستمزد کارگران دارای پایه حقوق بیش از ۹۲۹ هزار و ۹۳۱ در سال ۹۶، به صورت ترکیبی از «درصد» و «رقم ثابت ماهیانه» تعیین شد به این ترتیب که به ... ادامه مطلب »

تشریح جزئیات اعدام قاتل اهورا سه ساله از زبان رئیسکل دادگستری گیلان

به گزارش راه ۵۷، احمد سیاوش پور صبح امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت از اجرای حکم قصاص قاتل اهورای سه‌ساله خبر داد و اظهار کرد: حکم قصاص قاتل اهورای سه ساله صبح سه شنبه در زندان مرکزی رشت به اجرا درآمد. وی با اشاره به جزئیات پرونده قاتل اهورا افزود: ۲۲ مهرماه سال گذشته کودکی ۳ ساله ... ادامه مطلب »

گلایه منطقی رانندگان خط ماسال به رشت از شهرداری ماسال

به گزارش تالش فردا، این رانندگان در این باره می‌گویند “متأسفانه علی‌رغم اینکه شرایط دشواری برای گرفتن جواز این خط را پشت سر گذاشته‌اند با این حال از آنان کمترین حمایتی به عمل نمی‌آید.”آن‌ها می‌گویند اخیراً خط سواری ماسال به صومعه‌سرا در مرکز شهر راه‌اندازی شده که بر اساس آن دانشجویان و مسافران این مسیر راحت‌تر باشند اما برخی از ... ادامه مطلب »

مهمترین عامل کندی کار سد شفارود مشکلات زیستمحیطی است

فرماندار رضوانشهر: مهم‌ترین عامل کندی کار سد شفارود مشکلات زیست‌محیطی است به گزارش فارس، عسگر حسنی پور  با بیان اینکه سد شفارود یکی از پروژه‌های ملی استان محسوب می‌شود اظهار کرد: این سد در غالب فاینانس ۴۸ ماهه از فرودین سال ۹۳ با شرکت کمسی چین قراردادی بست که سد در مدت ۴۸ ماهه باید به اتمام می‌رسید. وی با ... ادامه مطلب »