صفحه سوم

۸ ماه خوش خیالی و سهل اندیشی! دروغ بزرگ خرید هواپیمای ایرباس

.وزیر راه و شهرسازی ۸ ماه پس از نمایش‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای درباره خرید ده‌ها فروند ایرباس می‌گوید تنها مشکل موجود بر سر خرید این هواپیماها، مخالفت وزارت خزانه‌داری آمریکاست! به گزارش فرهیختگان، عباس آخوندی گفت: «تنها مشکل درباره قرارداد با ایرباس، «اوفک» است. اوفک یکی از زیرمجموعه‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا و مخفف دفتر کنترل دارایی‌های خارجی است. این دفتر ... ادامه مطلب »

اعترافات دیرهنگام

%d9%81%d8%aa%d9%86%d9%8788-1

اعترافات دیرهنگام مدعیان تقلب درباره فتنه ۸۸ دلیل دیگری بر دروغ بزرگ تقلب و نشان از فتنه ای دارد که با آگاهی برخی خواص و سوءاستفاده از اعتماد مردم به وقوع پیوست. در ادامه نگاهی گذرا خواهیم داشت به اعترافات دیرهنگام شخصیتهای برجسته سیاسی مدعی تقلب، که با وجود علم به دروغ بودن ادعای تقلب، هیچگاه در کوران ۸ماه فتنه ... ادامه مطلب »

آنها که می گویند فتنه کی باید تمام شود، مأمور اجرای فتنه ی دیگری هستند

%d8%b3%db%8c%d8%af-%da%a9%d8%a7%d8%b8%d9%85-%d8%a7%d8%b4%da%a9%d9%88%d8%b1%db%8c

مصاحبه اختصاصی راه۵۷ با سید کاظم میرحسینی اشکوری سید کاظم میرحسینی اشکوری از معدود نیروهای انقلابی است که در کوران فتنه ۸۸، مواضعی صریح اتخاذ کرد و در گیلان به روشنگری علیه فتنه پرداخت. به مناسبت ایام حماسه ۸ و ۹ دی در خدمت ایشان بودیم تا برایمان از فتنه ۸۸ و ویژگیهای این توطئه روایت کند: *** راه۵۷: در ... ادامه مطلب »

فردی پر از تناقض، از مطهری دیروز تا مطهری امروز

????? ? ????? ????

علی مطهری و هاشمی:  وقتی یک خانواده ای اینقدر دستشان در امور اقتصادی و قدرت سیاسی باز باشد، کم کم جسارت پیدا می کنند و متعرض امور مقدس هم می شوند. مثلا دختر ایشان به چه مجوزی باید آزاد باشد که احکام اسلام را به راحتی زیر سوال ببرد. (۴ بهمن ۷۹) آیت الله هاشمی از مصلحان واقعی و دلسوزان ... ادامه مطلب »

کاسبان تحریم، حامیان فتنه؛ از مهدی هاشمی تا احمد باطبی!

%d8%a7%d8%ad%d9%85%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b7%d8%a8%db%8c-%d9%86%d8%b4%d8%b1%db%8c%d9%87-%d8%a7%da%a9%d9%88%d9%86%d9%88%d9%85%db%8c%d8%b3%d8%aa

    طبق اسناد موجود، مهدی هاشمی از سال۸۸ به دنبال گرا دادن به دشمن در جهت تشدید تحریمها علیه ملت ایران بود! نیک اهنگ کوثر، دوست و همکار قدیمی مهدی هاشمی در سازمان بهینه‌سازی مصرف سوخت می‌گوید او تنها کسی نبوده که مهدی هاشمی با وی برای لابی در غرب و تشدید تحریم ها علیه ایران تماس گرفته است.وی  همکار ... ادامه مطلب »

زنان بی‌اطلاع عقیم شدند خطرات کنترل جمعیت برای آینده ی کشور

با وجود اعتقاد به اشتباه بودن تداوم سیاستهای کنترل جمعیت، این برنامه‌ها هنوز در ذهن و اندیشه کارشناسان و مسئولان کشور جریان دارد و اصلاح سیاست ها در گرو تغییر باورها است. دکتر طاهره لباف، متخصص ایمونولوژی، زنان و زایمان و احمد نادری، مردم شناس و عضو هیات علمی دانشگاه تهران در مورد سیاستها کلی کنترل جمعیت که در دهه ... ادامه مطلب »

سردار قاسمی: اگر به‌اندازه ی برگزاری کنسرت غیرت داشتند فاجعه ی منا انقلابی‌تر پیگیری می‌شد

 تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: اگر به اندازه کنسرت‌ها دغدغه در حوزه شهدای منا وجود داشت تکلیف فاجعه شهدای منا امروز انقلابی‌تر از این اتفاقات روشن شده بود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، سعید قاسمی در مراسم گرامیداشت شهدای منا اظهار داشت: آن قدر که برای کنسرت دغدغه وجود دارد برای شهدای منا دغدغه وجود ندارد، اگر به اندازه ... ادامه مطلب »

اخبار گیلان – ۲ مهرماه ۹۵

هشدار شدید نماینده ی رشت نسبت به پیامدهای FATF     نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه تعاریفی که از تروریسم و پولشویی از جانب سازمان ملل و شورای امنیت که خود وابسته به آمریکا هستند، مطرح می‌شود برای ایران قابل قبول نیست، افزود: با این تعاریف و افکار به‌طور قطع دچار چالش می‌شویم و نمی‌توانیم این توافق را ... ادامه مطلب »

کوتاه از ایران و جهان ۲ مهرماه ۹۵

دسترسی  آلمانی‌ها به اطلاعات شهروندان و نهادهای ایرانی! به گزارش روزنامه کیهان، مسئولان بیمه «ایران» در اقدامی سهل اندیشانه و عجیب، برنامه‌نویسی سامانه الکترونیکی این مجموعه را به کمپانی‌های آلمانی سپرده‌اند. این کمپانی آلمانی، علاوه بر دسترسی بی‌نظیر به اطلاعات و آمار شهروندان ایرانی، داشته‌های لجستیکی نهادها و ارگان‌های دولتی از جمله آمار خودروها، کشتی‌ها و برخی ادوات نظامی، … ... ادامه مطلب »