صفحه سوم

اخبــــــــــــار کوتاه

Ha,f tvhksi

تحقق ۹۵ درصدي سهميه بوم گردي شهرستان ماسال معاون فرماندار ماسال با بيان اينکه تاکنون پرونده ۳۲۹ واحد متقاضي بوم گردي در شهرستان ماسال تکميل شده است، افزود: ۹۵ درصد سهميه بوم گردي شهرستان، تحقق يافته است. به گزارش راه ۵۷؛ قربان خوشحال در جلسه‌ي کارگروه بوم گردي شهرستان ماسال، با اشاره به پيشتازي شهرستان ماسال در سطح استان در ... ادامه مطلب »

دستور دادند،….مبادا جناب ترامپ ناراحت شود!

پهباد سیمرغ2

معاون سابق فرهنگي اجتماعي شهرداري مشهد ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي واقعه گوهرشاد، گفت: اگر اين اتفاق در هر کشور ديگري رخ مي‌داد، تاکنون صدها اثر هنري و سينمايي درباره آن توليد مي‌شد.وحيد جليلي با اشاره به ۸۰ سال بايکوت حماسه گوهرشاد؛ ادامه داد: اگر ما حتي به‌مباني ديني و انقلابي هم اعتقاد نداشته باشيم، به ‌هويت شهري که ... ادامه مطلب »

بسته شنيده هاي انتخاباتي

به گزارش راه۵۷؛ تالش بزرگ همواره در فعاليت‌هاي انتخاباتي پيش از موعد مجلس شوراي اسلامي در منطقه پيشتاز بوده است. اين فعاليت‌ها هر چند بر خلاف قانون انتخابات است اما يک جريان جاري در سطح جامعه است که معمولاً مسئولان برگزاري انتخابات هم حساسيت چنداني به آن نشان نمي‌دهند چرا که نامزدهاي آينده انتخابات؛ اين فعاليت‌ها را با عنوان فعالان ... ادامه مطلب »

برای دیدارباکارگران و کشاورزان هم وقت بگذارید!/مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ماسال خبر داد؛/تهدید به اخراج توسط مدیرعامل

دیدار معاون وزیر کشور با خانواده زندانیان محیط زیستی

براي ديدار با کارگران و کشاورزان هم وقت بگذاريد! وکيل خانواده کاووس سيدامامي از ديدار معاون امنيتي وزارت کشور با خانواده فعالان محيط زيستي بازداشت‌شده خبر‌داد و گفت: معاون وزيرکشور از جانب کميته چهارنفره دولت با اين خانواده‌ها ديدار کرده است.گويا دولت محترم ترجيح مي‌دهد بجاي نشستن پاي درددل مردم رنج‌کشيده‌ي خرمشهر، بوشهر، زابل، کشاورزان اصفهاني و بازاريان تهراني، به ... ادامه مطلب »

روابط عمومي صداوسيما/ اعضاي جديد هيات مديره تيم چوکاي تالش/مبلغ يک وعده غذاي مدير منطقه آزاد،

روابط عمومي صداوسيما:بارها از نمايندگان و مسئولين دولتي براي شنيدن مشکلات مردم دعوت کرديم، اما کسي قبول نکرد! روزنامه کيهان نوشت: محمدحسين رنجبران مديرکل روابط عمومي صدا و سيما در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در واکنش به انتقاد نماينده رشت از برنامه روايت مردم در شبکه سه گفت: بارها صدا و سيما به مسئولان دولت و مجلس پيشنهاد کرده ... ادامه مطلب »

اخبــــــــــــار کوتاه

حسين فريدون صداي برادرش حسن روحاني را تقليد مي‌کرد! روزنامه‌ي جوان نوشت: سال گذشته، جواد کريمي قدوسي، نماينده مردم مشهد در مجلس مدعي شد که حسين فريدون برادر حسن روحاني به علت تقليد صداي رئيس‌جمهور در دستگاه قضايي پرونده دارد. او در گفت‌وگويي اعلام کرد که «حسين فريدون با تقليد صداي روحاني طي تماس‌هايي با مراکز اقتصادي در راستاي ترخيص ... ادامه مطلب »

پاکستان؛ آزمايشگاه تست رباتهاي آدمکش آمريکايي

علي‌رغم همه شواهد علني و غير علني موجود در خصوص همکاري‌هاي آمريکا و پاکستان در مداخله جنايت‌کارانه آمريکايي‌ها در سوريه و آموزش داعش، اما ايالات متحده همچون هميشه به نوکر نيز رحم نکرده و مردم پاکستان از جنايات آمريکا بي‌نصيب نمانده‌اند.پاکستان و مردم اش به اعتقاد بسياري از شاهدان به آزمايشگاه تست ربات‌هاي قاتل آمريکايي تبديل شده است که البته ... ادامه مطلب »

اثبات ارتباط بيماري اِم‌اِس با مواد شيميايي و الکل،چرا نقاشان بيشتر به اِماِس مبتلا ميشوند؟

به گزارش راه ۵۷، بيماري‌ام اس (MS) يا مولتيپل اسکلروز نوعي بيماري است که بر مغز و نخاع اثر مي‌گذارد، اين بيماري سبب آسيب پوشش محافظ عصب مي‌شود، زيرا سيستم ايمني بدن آن را عاملي بيگانه مي‌داند و به آن حمله مي‌کندابتلا به ام اس پايان راه نيست، اما برخي دگرگوني‌ها در سبک زندگي مي‌تواند حتي با وجود سابقه ژنتيکي، ... ادامه مطلب »

راشاتودي اعلام کرد؛تاثير صحبتهاي روحاني در سوئيس بر بازارهاي جهاني نفت

به گزارش فارس، روز دوشنبه حسن روحاني رئيس‌جمهور ايران در سوئيس اعلام کرد: اگر قرار باشد ايران نفت صادر نکند، بنابراين نفت کشورهاي منطقه هم نبايد صادر شود. اين سخنان بازتابي را در بازارهاي جهاني نفت داشته است و برخي اين سخنان را تهديد ضمني ايران به بستن تنگه هرمز قلمداد کردند.خبرگزاري روسيه، راشاتودي، امروز اعلام کرد: قيمت نفت آمريکا ... ادامه مطلب »

شکايت دولت از ۳۰ نماينده مجلس

به گزارش راه ۵۷؛ فرهيختگان نوشت: حجت‌الاسلام عليرضا سليمي، عضو هيات نظارت بر رفتار نمايندگان مجلس با بيان اينکه دولت به هر بهانه‌اي از نمايندگان مجلس شکايت مي‌کند، گفته بود شکايت‌هاي دولت از نمايندگان افزايش يافته و فقط در يک مورد دولت از ۳۰ نماينده شکايت کرده است. او اين را هم گفته بود که بيشتر اين شکايات مربوط به ... ادامه مطلب »