صفحه دوم

در كمين نخلِ انقلاب

بچه‌ها ز شهرِ شب گريختند  خواب را به رودخانه ريختند  بود آنچه بود  ماند آنچه ماند! كفش پاره‌ها به پابرهنگان رسيد! همچنان كه بود!  رخش‌های آهنينِ بادپا  به سالكانِ مدعي! كز منازل هزارگانه چون شهاب بگذرند! سکه‌ها به موشهاي خانگي! کاخ‌ها و قصرها به واعظانِ رند و عالمانِ بي عمل! كز فراز برجهايشان خداي را بلیغ‌تر صدا كنند  و در ... ادامه مطلب »

ماجرای الحاق سه روستای رزیندول، مشه که و کیشه خاله به شاندرمن چه بود؟

الحاق سه روستای

گزارش؛ ماجرای الحاق سه روستای رزین‌دول، مشه‌که و کیشه‌خاله به شاندرمن چه بود؟ به گزارش راه ۵۷؛ در روزهای اخیر سخنان و مطالب مختلفی درباره نحوه جداسازی سه روستای مشه که، رزیندول و کیشه خاله از بخش شاندرمن یا بخش مرکزی شهرستان ماسال مطرح شده است.بررسی‌های نهایی ماسال نیوز (با تحریریه‌ای متشکل از شهروندان ماسالی و شاندرمنی)، فارغ از هر ... ادامه مطلب »

دو اقدام ماندگار شهرداری و شورای شهر شاندرمن در سال ۹۶

پس می‌شود، پس می‌توانیم؛ دو اقدام ماندگار شهرداری و شورای شهر شاندرمن در سال ۹۶ علی ملکی معاف – مردم ناراحتند. می‌گویند نباید زباله‌ها در مرکز شهر و همسایگی رودخانه و منطقه‌ای کاملاً مسکونی جمع آوری شود. رسانه‌ها گلایه می‌کنند. شهردار منکر موضوع می‌شود.مدتی بعد اما زباله‌ها دیگر برای همیشه در آنجا دپو نمی‌شود. هفته‌ای یک بار یا چند بار ... ادامه مطلب »

از اتهامات نترسيد…

فقرا و متدينينِ بي‌بضاعت، گردانندگان و برپادارندگانِ واقعي انقلاب‌ها هستند. ما بايد تمام تلاشمان را بنماييم تا به هر صورتي كه ممكن است خطِ اصوليِ دفاع از مستضعفين را حفظ كنيم. مسئولين نظام ايرانِ انقلابي بايد بدانند كه عده‌اي از خدا بي‌خبر براي از بين بردن انقلاب، هر كس را كه بخواهد براي فقرا و مستمندان كار كند و راه ... ادامه مطلب »

رفو کردن اظهارات نماینده رشت درباره دفتر رهبری خاص گویی ها دردی از کشور دوا نمیکند

جعفرزاده

به گزارش ۸ دی،  چند روز پیش جعفرزاده ایمن آبادی نماینده رشت در مصاحبه با رویداد ۲۴ اظهاراتی را مطرح کرد که اظهارات خوب و سنجیده‌ای نبود و هشت دی بنا به وظیفه ذاتی خود این اظهارات را نقد کرد.وی در بخشی از اظهاراتش گفت: “فساد در ساختار کشور دامنه‌دار شده و جا خشک کرده و من هیچ امیدی ندارم ... ادامه مطلب »

نماینده رشت درباره رانت تحصیلی خود شفاف سازی کند

نامه نامه دکتر جمشیدی ، استاد دانشگاه گیلان در مورد رانت جعفرزاده

به گزارش راه ۵۷؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در حالی انگشت اتهام مفاسد اقتصادی را بدون ارایه یک برگ سند به سوی دفتر رهبر انقلاب دراز کرده است که خود هنوز بصورت روشن و صریح درباره اتهام استفاده از رانت برای تحصیل در مقطع دکتری خود شفاف سازی نکرده است.نماینده رشت در گفتگو با رویداد ۲۴ با بیان اظهاراتی عجیب گفته ... ادامه مطلب »

درباره تلخ و شیرین معارفه نماینده جدید ولیفقیه در گیلان

گلپایگانی-قربانی

  در این سال‌ها شنیده بودیم حجه‌الاسلام گلپایگانی از حامیان جدی حفظ و ابقای حجه‌الاسلام قربانی در جایگاه نمایندگی ولی فقیه در استان گیلان هستند ولی نه این قدر که هر کس موجب رنجش ایشان شده باشد را نادان خطاب کنند! حال این که حجه‌الاسلام قربانی در موارد متعددی مثلا با بازگذاشتن دست مفسدی به نام مهدی مجرد در بیت ... ادامه مطلب »

نتیجه مدیریت برخی از مسئولان در احداث آسفالت

بلایی که بعد از ۲ ماه بر سر آسفالت روستای میلهسرای ماسال آمد

اندر خم بی‌مبالاتی برخی مسئولان؛ بلایی که بعد از ۲ ماه بر سر آسفالت روستای میله‌سرای ماسال آمد عمر متوسط آسفالت در ايران در مسیرهای پرترافیک سه تا چهار سال است. این مقدار بسیار کم‌تر از متوسط عمر آسفالت در جهان (۱۰ تا ۱۵ سال) است. متأسفانه بلافاصله بعد از بارش سنگین باران خرابی آسفالت خیابان‌ها و ایجاد چاله‌ها و ... ادامه مطلب »

شهادت محمدحسین موجب روییدن،صدها محمدحسین دیگرشد

پدر شهید حدادیان در مراسم یابود فرزند شهیدش در ماسال:از شهادت فرزندمان خوشحال هستیم،شهادت محمدحسین موجب روییدن ، صدها محمدحسین دیگر شد

به گزارش راه ۵۷، فرهاد حدادیان شامگاه چهارشنبه در مراسم یادبود شهید محمدحسین حدادیان شهید ماسالی اغتشاشات اخیر تهران در ارتباط زنده تلفنی با بیان اینکه این شهید والامقام شهید ولایت و دفاع از حریم امنیت بود اظهار داشت: مهم‌ترین خصوصیت شهید حدادیان ولایت‌پذیری بود و ایشان از بزرگترها و اساتیدشان اطاعت پذیر بودند.وی داشتن بصیرت را دیگر ویژگی ممتاز ... ادامه مطلب »

تنها ۱۲ دستگاه ماسال برنامه عملیاتی برای سال ۹۷ ارایه کردند

عامر با بیان اینکه در شروع کار خودم اعلام کردم که دستگاه‌ها عملکرد خودشان را تا پایان بهمن ۹۶ به فرمانداری و برنامه عملیاتی‌شان برای سال ۹۷ تا پایان اسفند ارائه کننند ادامه داد: ۲۳ دستگاه گزارش عملکرد ارائه کردند و برنامه عملیاتی را تنها ۱۲ دستگاه اعلام کردند من نگران اجرا نشدن نماینده عالی دولت در شهرستان نیستم اما ... ادامه مطلب »