صفحه دوم

استاد حسن رحیم پور ازغدی: سینه زنی‌ای که پشتش ترکش خوردن ندارد مشکل دارد/ خروجی هیأت انقلابی مفت‌خوری و بی خیالی نیست

عکس-حسن-رحیم-پور-ازغدی-بیوگرافی-2

به گزارش راه ۵۷؛ متن زیر سخنرانی حسن رحیم پور ازغدی در بیستمین همایش سراسری هیأت رزمندگان اسلام در مشهد است که در آن تفاوت هیأت‌های مذهبی سکولار و انقلابی تشریح شده است: امروز با پدیده‌ای به نام هیأت‌های سکولار مواجه هستیم و باید به آن توجه داشت چون سکولاریسم به معنی بی‌دینی نیست بلکه جدا کردن دین از حوزه‌ی ... ادامه مطلب »

خاطرات رئیس اسبق آموزش‌وپرورش ماسال از دوران انقلاب در این شهر؛ چماقدارها به مسجد ماسال هم حمله‌ور شدند! سنگ‌پراکنی دانش‌آموان مدرسه معین ماسال به سمت مدیر مدرسه

راهپیمایی های دوران منتهی به پیروزی انقلاب در ماسال

به گزارش راه۵۷، سید محمد هاشمی متولد ۱۳۲۶ در رضوانشهر، رئیس اسبق آموزش‌وپرورش ماسال (خرداد ۵۹ تا مهر ۶۲)، رئیس اسبق آموزش‌وپرورش تالش (۱۵ مهر ۶۲ تا فروردین ۶۶)؛ مسئول سابق بازرسی اداره کل آموزش‌وپرورش گیلان (فروردین‌ماه ۶۶ تا ۱۳۷۰) و مسئول اداره امتحانات آموزش‌وپرورش گیلان (۷۰ تا ۷۶) و از فرهنگیان بازنشسته شهرستان رشت است که سال ۱۳۷۹ در ... ادامه مطلب »

اگر شاه هم بود … !؟

سیاوش آقاجانی

آن‌هایی که میگویند اگر انقلاب نمی‌شد، شاه هم به روستاها جاده می‌کشید و برای ایشان برق و گاز و بهداشت به ارمغان می‌برد، بد نیست یک‌بار به تاریخ انقلاب و تشکیل نهادهای انقلابی مثل کمیته امداد، جهاد سازندگی، بنیاد مسکن، نهضت سوادآموزی، جهاد دانشگاهی و… همچنین جهشی که در شهرهای کوچک، روستاها، مراکز علمی و دانشگاهی و… به راه افتاد ... ادامه مطلب »

#وحدت شکنان / سرمقاله خط حزب الله شماره ۱۱۳

خط-حزب-الله

* کانون فتنه، وحدت و آرامش کشور را نشانه گرفت درست یک ماه قبل از انتخابات ۸۸، رهبر انقلاب در سفر به کردستان و در جمع مردم شریف این استان، با رصد دقیق از طراحی دشمن برای از بین بردن «وحدت» و «آرامش» در جامعه چنین فرمودند: «جوانان عزیز! … حرکات کسانی را که دل‌ها را از وحدت و صمیمیت ... ادامه مطلب »

سکوت برخی از خواص در فتنه ۸۸ کار مردم را سخت کرده بود

حجت الاسلام پوررضا به سمت مسئول نهاد نمایندگی رهبری

به گزارش تسنیم، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل پوررضا رئیس دفتر استانی نهاد رهبری در دانشگاه‌های گیلان ظهر چهارشنبه در ویژه مراسم یوم‌الله ۹ دی در دانشگاه گیلان مسئله "نفوذ" را از مهم‌ترین ابزار جنگ نرم معرفی کرد و اظهار داشت: قبل از انتخابات سال ۸۸ میتینگ‌هایی در کشورهای غربی برگزار شد که برخی افراد ملی مذهبی در آن شرکت ... ادامه مطلب »

مردم شفت در ۷ دی۸۸ علیه فتنه قیام کردند / تعطیلی بازار شفت در ۷ دی

احمد-قاسمی-شفت

فعال سیاسی و فرهنگی شفت در گفتگو با راه۵۷ : مردم شفت در ۷ دی۸۸ علیه فتنه قیام کردند / تعطیلی بازار شفت در ۷ دی فعال سیاسی و فرهنگی شهرستان شفت گفت: مردم شفت یک روز پس از عاشورا و در هفتم دی ماه ۱۳۸۸ علیه فتنه‌گران قیام کردند. احمد قاسمی در گفتگو با خبرنگار راه ۵۷، ضمن گرامیداشت ... ادامه مطلب »

چرا ۹ دی یک روز ملی است و بزرگداشت آن لازم است؟

Supporters of Iran's moderate presidential candidate Mirhossein Mousavi set fire to a dumpster and a motorcycle on the road during post-election unrest in Tehran June 13, 2009. Thousands of people clashed with police on Saturday after the disputed election victory of President Mahmoud Ahmadinejad sparked the biggest protests in Tehran since the 1979 Islamic revolution.
  REUTERS/Stringer  (IRAN POLITICS ELECTIONS CONFLICT)

 ۹ دی یک مناسبت حزبی نیست بلکه حقیقتاً یک یوم‌الله ملی است. در روز ۹ دی، حامیان یک نامزد به خیابان نیامدند بلکه مردم با ذائقه‌های متفاوت فکری و سیاسی به خیابان آمدند و پاییندی همگان به قانون را مطالبه کردند. در ۹ دی مردم دیدند که فتنه‌گران پای خود را از حریم یک نامزد انتخاباتی فراتر گذاشته‌اند و گام ... ادامه مطلب »

بیلان کاری سه ماه اول مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر شاندرمن

شاندرمن

فرهاد کوهساری به عنوان سخنگوی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شاندرمن با ارسال متن زیر به تحریریه راه ۵۷، گزارش کار سه ماهه به مردم ارائه کرد. متن این گزارش به شرح زیر است: بسمه تعالی هزاران درود از جهان آفرین سوی روضه سید المرسلین کارهایتان را به مردم بگویید، آن چیزی که نباید گفت، آن عبادات شخصی آدم است ... ادامه مطلب »

مدیریت انقلابی “تهرانی مقدم”‌ها، صنعت کشور را احیا خواهد کرد، استکبار جهانی به دنبال مرعوب کردن جوانان ایرانی است

نشست-سواد-رسانه-ای-در-سنگر-رشت-3

به گزارش راه ۵۷، الیاس ملکی معاف کارشناس حوزه رسانه گیلان و سردبیر هفته نامه راه ۵۷ در  جلسه ارتقای سواد فضای مجازی در مسجد جامع سنگر ضمن اشاره به سیطره رسانه‌ای غرب بر اذهان جوامع بشری اظهار داشت: استکبار جهانی به دنبال مرعوب کردن جوانان ایرانی است و با استفاده از رسانه در تلاش است جوانان ما غرب را ... ادامه مطلب »

حسن کربلایی در مصاحبه اختصاصی با راه۵۷: بعضی فتنه گران در استان مسئولیت گرفته اند!

%da%a9%d8%b1%d8%a8%d9%84%d8%a7%db%8c%db%8c7%d8%af%db%8c88

مصاحبه اختصاصی با حسن کربلایی در رابطه با اولین تجمع مردم رشت علیه فتنه گران آقای رئیس دفتر گفت ما روضه داریم، جمع کنید و از اینجا بروید /شهید سیرت نیا بانی همایش های بصیرتی بود / بعضی فتنه گران در استان مسئولیت گرفته اند! حسن کربلایی دبیر حزب موتلفه گیلان از اولین انقلابیونی است که در فتنه سال ۸۸ ... ادامه مطلب »