صفحه دوم

حسن کربلایی در مصاحبه اختصاصی با راه۵۷: بعضی فتنه گران در استان مسئولیت گرفته اند!

%da%a9%d8%b1%d8%a8%d9%84%d8%a7%db%8c%db%8c7%d8%af%db%8c88

مصاحبه اختصاصی با حسن کربلایی در رابطه با اولین تجمع مردم رشت علیه فتنه گران آقای رئیس دفتر گفت ما روضه داریم، جمع کنید و از اینجا بروید /شهید سیرت نیا بانی همایش های بصیرتی بود / بعضی فتنه گران در استان مسئولیت گرفته اند! حسن کربلایی دبیر حزب موتلفه گیلان از اولین انقلابیونی است که در فتنه سال ۸۸ ... ادامه مطلب »

الان سران فتنه در قصر نشسته اند و عده ای شعار می دهند در حصرند!

%d8%ad%d8%ac%d8%aa-%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85-%d8%b3%d8%b9%db%8c%d8%af-%d9%85%d9%87%d8%af%d9%88%db%8c

حجت الاسلام مهدوی در گفتگو با راه۵۷ عنوان کرد: خیلی ها در تاریخ گذشته خود گیر کرده بودند و فرزند زمان خود نبودند/  الان سران فتنه در قصر نشسته اند و عده ای شعار می دهند در حصرند!  مسأله حصر را بهانه میکنند تا مردم خبر از معاهدات خائنانه ای که ضربات اساسی به اقتصاد و استقلال کشور می زند ... ادامه مطلب »

یا “علیرام” باش یا “گلشیفته” ! وقتی فتنه گران چشم دیدن بازیگر فیلم ضدفتنه را ندارند!

%d8%b9%d9%84%db%8c-%d8%b1%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b1%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%82%d9%84%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b7%d9%84%d8%a7

    همان هایی که تا چند وقت پیش، آزادی و انتخاب پوشش را حق گلشیفته فراهانی(بازیگر عریان شده!)می دانستند، در اقدامی دوگانه، علیرام نورایی و امین حیایی را بدلیل بازی در فیلم ضدفتنه، هنرمند حکومتی نامیده و آنها را بایکوت کرده اند.     با این وجود علیرام نورایی گفته: مسیری که بعد از قلاده های طلا طی کردم مسیر بدی ... ادامه مطلب »

از پنج صبح؛ نگـاه رهبر انقلاب به دو عنصر« خدمت و کار جهادی»

نگـاه رهبر انقلاب به دو عنصر« خدمت و کار جهادی» برای تحقق کارآمدی نظام اسلامی «ما بازنشستگی نداریم! ما تا آن دم آخر باید حرکت کنیم… بنده همین روزهایی که الآن در خدمت شما هستم کارم را از ساعت پنج صبح شروع می‌کنم. یعنی شروع کار من از ساعت پنج صبح است. بعد از نماز صبح می‌روم مشغول کار می‌شوم ... ادامه مطلب »

هوشنگ امیراحمدی درمورد برجام چه گفت؟

ایران هراسی در پسابرجام، ۲ برابر شده است،   اگر مصدق قراردادهای جدید نفتی را می‌دید خودکشی می‌کرد هوشنگ امیراحمدی استاد دانشگاه نیوجرسی آمریکا و رئیس شورای ایران و آمریکا  که هر ساله برای گذران تعطیلات تابستانی خود به زادگاهش (شاندرمن) در شهرستان ماسال سفر می کند، امسال پس از ورود به ایران، در گفتگویی مفصل با پایگاه خبری ۸ دی، ... ادامه مطلب »

شهردار نمونه

یکی از کارمندان شهرداری ارومیه می گفت: تازه ازدواج کرده بودم و با مدرک دیپلم دنبال کار می گشتم.از پله های شهرداری می رفتم بالا که یکی از کارکنان شهرداری را دیدم و ازش پرسیدم آیا اینجا برای من کار هست؟تازه ازدواج کردم و دیپلم دارم.یه کاغذ از جیبش درآورد و یه امضاء کرد و داد دستم گفت بده فلانی، ... ادامه مطلب »

یک نان را ۳۶ میلیون نفر می خوریم اما زیر بار ذلت نمی رویم

هشتم شهریورماه، سالروز شهادت مظلومانه رئیس جمهوری است که یادش با شهادت در تاریخ جاودانه شد. به همین مناسبت، قاصدنیوز برای اولین بار متن سخنرانی شهید محمدعلی رجایی در دانشگاه تهران که در تاریخ نهم آبان ۱۳۵۹ ایراد شده و در نشریه شماره ۵۶ حزب جمهوری اسلامی با عنوان «پیکار حق و باطل» چاپ شده را در فضای مجازی منتشر می کند: ... ادامه مطلب »

تنها آنهایی تا آخر خط با ما هستند که …

پابرهنگان انقلاب

    ملت عزیز ما که مبارزان حقیقی و راستین ارزشهای اسلامی هستند، به خوبی دریافته‌اند که مبارزه با رفاه طلبی سازگار نیست؛ و آنها که تصور می‌کنند مبارزه در راه استقلال و آزادی مستضعفین و محرومان جهان با سرمایه داری و رفاه طلبی منافات ندارد با الفبای مبارزه بیگانه‌اند. و آنهایی هم که تصور می‌کنند سرمایه داران و مرفهان بی‌درد ... ادامه مطلب »

آدرس غلط در رفع رکود با کارتهای اعتباری!

شبکه بانکی کشور از اول مهر کارت های اعتباری ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومانی با نرخ ۱۸ درصد میان مردم توزیع خواهد کرد. سید یاسر جبرائیلی در این باره نوشت : اجرای چنین طرحی حکایت از این دارد که دولت می‌خواهد به جای افزایش درآمد مردم، بدهی آنها را افزایش دهد. هدف این پروژه، ایجاد یک رضایتمندی کاذب در آستانه ... ادامه مطلب »

محرّم و توليد ملي

در آستانه ورود به ماه محرم قرار داریم ماهی که به احترام و سنت هر ساله، مسلمانان عزادار لباس مشکی به تن می کنند. اگر حداقل ۲۰ میلیون ایرانی در محرم از لباس مشکی استفاده کنند و هر نفر بطور میانگین ۱٫۲ متر پارچه استفاده کنند، ۲۵ میلیون متر پارچه مشکی تا پیش از ورود به این ماه تقاضا خواهد ... ادامه مطلب »