صفحه دوم

“لوايح استعماري FATF” رد شد،اما دولت يکسال است آنرا اجرايي کرده!

مجمع تشخيص مصلحت نظام در نامه‌اي به شوراي نگهبان ايراداتي جدي به “FATF” وارد کرده است. اين ايرادات تقريباً نشان مي‌دهد که هم شوراي نگهبان و هم مجمع تشخيص با پيوستن ايران به گروه ويژه اقدام مالي مخالفند.به گزارش تسنيم؛ در ماه‌هاي اخير چهار لايحه دولت در مجلس شوراي اسلامي مورد بررسي و مناقشه قرار گرفته که اين لوايح شامل ... ادامه مطلب »

فرماندار ماسال خبر داد؛تمام منازل مسکوني در ماسال بيمه مي‌شود

به گزارش ماسال نيوز؛ جلسه دهياران شهرستان ماسال عصر چهارشنبه با حضور علي‌اصغر جمشيدنژاد معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري گيلان در سالن جلسات فرماندار شهرستان برگزار شد. محمدجواد عامر فرماندار ماسال در اين جلسه با بيان اينکه بسياري از مشکلات شهرستان در پشت سرسبزي آن مخفي است اظهار داشت: بسياري از حقوق مردم را به دليل ورود برخي افراد ... ادامه مطلب »

آقاي شکري حتي يک گرم قير رايگان هم به شهرداري نداده است

رئيس شوراي شهر ماسال در سخنان پيش از خطبه‌هاي نماز جمعه ماسال: آقاي شکري حتي يک گرم قير رايگان هم به شهرداري نداده است به گزارش راه ۵۷؛ مهدي جمالي‌فرد رئيس شوراي اسلامي شهر ماسال در سخنراني پيش از خطبه‌هاي نماز جمعه ماسال ضمن ارائه گزارش عملکرد يک‌ساله شهرداري و شوراي اسلامي شهر ماسال با بيان اينکه شهر ماسال ۵۰ ... ادامه مطلب »

چرا اقتصاد ايران به اينجا رسيد؟!

بعد از اتفاقات و تلاطم‌هاي اقتصادي در سال‌هاي ۹۰ تا ۹۲، آقاي روحاني با شعار رونق اقتصادي بر سر کار آمد، آن روزها اينقدر مردم فکر و ذهنشان درگير گراني اجناس و يکي نبودن دخل و خرجشان بود که هر چه زودتر بدنبال ناجي اقتصادي مي‌گشتند و آقاي روحاني هم با اين گفته که هم چرخ سانتريفيوژ بايد بچرخد و ... ادامه مطلب »

امام جمعه ماسال: ميخواستند ۶۰۰۰ هکتار جنگل ماسال را بي سروصدا واگذار کنند

به گزارش راه ۵۷؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمين سيد هادي موسوي در خطبه‌هاي هفته گذشته نماز جمعه ماسال با اشاره به اجراي طرح جمع‌آوري زباله ييلاقات ماسال اظهار داشت: اصل طرح جمع‌آوري زباله طرح خوبي است و هيچ آدم عاقلي با جمع‌آوري زباله مخالف نيست. الآن هم که من خيلي شفاف دارم حرف مي‌زنم ترسم اين است که برخي بيايند مثل مواضع ما ... ادامه مطلب »

رئيس اوقاف و امور خيريه ماسال در گفتگو با راه ۵۷ خبر داد؛

تربيت ۹۷۰ حافظ قرآن کريمو جذب ۴۲۵ ميليون تومان براي مساجدو بقاع متبرکه ماسال رئيس اوقاف و امور خيريه ماسال با اشاره به تربيت ۹۷۰ نفر حافظ قرآن کريم و ۴ نفر مربي قرآن کريم، گفت: ۴۲۵ ميليون تومان از اعتبارات دولتي براي مساجد و بقاع متبرکه شهرستان جذب شده است.راه ۵۷: اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان ماسال در ... ادامه مطلب »

هم اعترافات سلطان سکه و رشوه دهندگان قاچاق خودرو را پخش کنيد و هم با مفاسد اخلاقي برخورد کنيد

به گزارش راه۵۷ اين روزها قضيه رقص يک دختر نوجوان و دستگيري آن بر سر زبان‌هاست و پس از پخش بخشي از اعترافات اين فرد شاهد موضع‌گيري‌هاي متفاوتي از سوي فعالان فرهنگي و افراد رسانه‌اي بوديم. افراد مختلفي درباره آن نظر داده‌اند، در بين اين نظرات بسياري از افراد فعال فرهنگي به دستگيري اين رقاصه اعتراض کرده‌اند.بايد از اين عزيزان ... ادامه مطلب »

واردات خودرو توسط يکي از معاونان رئيس جمهور!

به گزارش راه ۵۷، عبدالمجيد شيخي، کارشناس مسائل اقتصادي در گفتگو با راه دانا در خصوص انتشار ليست دريافت‌کنندگان ارز دولتي و عدم انتشار اسامي واردکنندگان خودرو و دارو اظهار داشت: وقتي واردکننده خودرو يکي از معاونان رئيس‌جمهور بوده و دارو نيز توسط افرادي خاص وارد مي‌شوند، مشخصاً اسامي واردکنندگان اين کالاها را منتشر نمي‌کنند چراکه در اين صورت آبروي ... ادامه مطلب »

راستي، چرا کسي ديگر نمي‌گويد ما به بيست‌سالگي برنخواهيم گشت؟

بجاي تيم مذاکره‌کننده، کاش چند روستايي‌ بي‌سواد پيدا مي‌کرديم و مي‌گذاشتيم. حداقل آنقدر عقل داشتند که نبايد اول ما با صد ضمانت، تعهداتمان را اجرا کنيم بعد تازه نوبت گرگ و روباه شود، بي‌هيچ تضميني و پنج‌سال، وقت مسئولان کشور صرف همين شود.از بين همه حرف‌هاي اين سال‌ها، اين درست بود که برجام را بايد وارد کتاب‌هاي درسي کرد. خلاصه ... ادامه مطلب »

با روحاني تا ۱۴۰۰

اميرحسين ثابتي: به عنوان کسي که در انتخابات۹۲ و ۹۶ به روحاني رأي ندادم اما برخلاف فضايي که اين روزها درباره لزوم استعفا يا استيضاح روحاني ايجاد شده، معتقدم دولت روحاني بايد تا ۱۴۰۰ به کار خود ادامه دهد زيرا ناتمام ماندن اين دولت ضررهاي بيشتري از ادامه کارش دارد.از همان ابتدا در سال ۹۲ هم مشخص بود که روحاني ... ادامه مطلب »