صفحه اول

منابع طبيعي مانع برق رساني به سه روستاي رضوانشهر

برق

فرماندار رضوانشهر مطرح کرد؛ به گزارش ماسال نيوز؛ عسگر حسني پور در جلسه شوراي اداري شهرستان ماسال که با حضور خليل آقايي معاون وزير جهاد کشاورزي و رئيس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخيزداري کشور؛ محمود شکري نماينده مردم تالش؛ رضوانشهر و ماسال و حجت شعبان پور معاون عمراني استاندار گيلان در سالن جلسات فرمانداري شهرستان ماسال برگزار شد اظهار داشت: ... ادامه مطلب »

زير پا گذاشتن حقوق ۲۰۰۰ نفر از سهامداران تالشي

پورپناه

جزئيات تخلفات گسترده در شهرداري تالش  از زبان عضو شوراي شهر تالش؛ بهزاد پورپناه عضو شوراي اسلامي شهر تالش که در شعارهاي انتخاباتي‌اش از مبارزه با فساد و دفاع از حقوق مردم به هر قيمتي گفته بود در گفتگو با خبرنگار راه ۵۷ درباره ميزان پيگيري اين شعار انتخاباتي اظهار داشت: سکوت در مقابل تخلفات و فسادها خيانت به خون ... ادامه مطلب »

سواحل خزر در تصرف نهادهاي دولتي و خصوصي

پره-سر - Copy

سهم اندک مردم رضوانشهر از ساحل ۲۳ کيلومتري آرزوي بسياري از کساني که در استان‌هاي مرکزي کشور زندگي مي‌کنند داشتن ساحل و دريا است، اما ما که در کنار ساحل زندگي مي‌کنيم از نبود ساحل رنج مي‌بريم.شهرستان رضوانشهر يکي از شهرستان‌هايي است که مرز ساحلي زيادي دارد و اين مرز ساحلي تقريباً به ۲۳ کيلومتر مي‌رسد اما با اين حال ... ادامه مطلب »

احمدي نژاد در تالش

احمدی نژاد تالش

مذاکرات با اروپا دوباره گزيده‌شدن از يک سوراخ است  ريشه‌ي فقر را بايد در فعاليت‌هاي تجاري عده‌اي از مسئولان کشور جستجو کرد  به گزارش راه ۵۷، محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور سابق کشورمان عصر دوشنبه همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) در مسجد قاسميه شهر تالش و در جمع مردم اين شهر اظهار داشت: بسياري از مسئولين به علت عدم ... ادامه مطلب »

نامه کارگران اخراجي سد شفارود رضوانشهربه امامجمعه اين شهرستان

نامه-کارگران-شفارود-به-امام-جمعه

به گزارش راه ۵۷؛ کارگران اخراجي سد شفارود رضوانشهر ضمن نامه‌اي مکتوب خطاب به حجت‌الاسلام عبدالهي امام جمعه رضوانشهر خواستار پيگيري موضوع اخراج خود شدند. متن نامه کارگران اخراجي به شرح زير است: بسمه تعالي محضر مبارک نماينده ولي فقيه و امام جمعه شهرستان رضوانشهر حاج آقا عبدالهي سلام عليکم؛ احتراماً ضمن خسته نباشيد، محضر حضرت عالي به عرض مي‌رساند: ... ادامه مطلب »

چقدر از بزرگترين معجزه انقلاب ميدانيم؟!

425621408_17819

نهضت بازخواني پيام قبول قطعنامه حضرت امام ۲۹تير ۱۳۶۷، امام خميني پيامي را صادر کرد که به فرموده‌ي رهبرانقلاب بزرگترين معجزه انقلاب، لوحه‌ي زرين، سَردَر انقلاب، و کتيبه نظام اسلامي است و بايد آن‌قدر تکرار ‌شود، آن‌قدر بر سر منابر و تريبون‌ها گفته ‌شود، آن‌قدر جزوه و کتاب از آن تهيه شود و در خانه‌ها بوسيله‌ي پدران و مادران و ... ادامه مطلب »

اينجا هم کمبود اعتبار داريد؟!

شهرداری و شواری شهر ماسال

وقتي شوراي شهر ماسال از پس ساده‌ترين وعده‌هايش بر نمي‌آيد؛  اينجا هم کمبود اعتبار داريد؟! به گزارش راه ۵۷، عدم برگزاري جلسات پرسش‌وپاسخ با مردم، توسط اعضاي شوراي شهر ماسال، يکي از انتقاداتي بود که مردم از دوره قبلي شوراي اسلامي اين شهر داشتند.در دوره‌ي چهارم شوراي شهر ماسال درحالي‌که زماني براي برگزاري جلسه عمومي پرسش‌وپاسخ در مسجد جامع اين ... ادامه مطلب »

يک پيشنهاد ساده به دادستان ماسال

در هفته‌هاي اخير و پس از هنجارشکني شماري از گردشگران هم‌زمان با ايام شهادت اميرالمؤمنين (ع) موجي از انتقادات مردمي به راه افتاد.پس از انتقادات تندوتيز امام‌جمعه ماسال از بي‌توجهي مسئولين شهرستان به کنترل وضعيت گردشگري، جلسه‌اي تحت عنوان قرارگاه فرهنگي شهرستان به رياست امام‌جمعه و حضور جمعي از مردم و مسئولين ازجمله دادستان ماسال در حسينيه مسجد اين شهر ... ادامه مطلب »

پاسخ کارگر اخراجي به مصاحبه فرماندار رضوانشهر:ما خيابان نبسته ايم،پس چرا حق مدنيمان را از ما سلب کرديد؟!

يک کارگر اخراجي سد شفارود رضوانشهر صبح سه شنبه در گفتگو با هفته نامه راه ۵۷ و در واکنش به سخنان فرماندار اين شهرستان درباره اخراج کارگران اظهار داشت: فرماندار شهرستان ما را متهم به بستن خيابان کرده است اما نگفته است کدام خيابان را ما بسته‌ايم.وي افزود: کارگران سد شفارود پنج ماه حقوق معوق داشتند و از همه طرف ... ادامه مطلب »

اخراج ۷ نفر از کارگران معترض سد شفارود رضوانشهر

Capture

به بهانه عدم نياز صورت گرفت اخراج ۷ نفر از کارگران معترض سد شفارود رضوانشهر به گزارش راه ۵۷، هفت نفر از کارگران سد شفارود رضوانشهر که به عدم پرداخت ۵ ماه حقوق معوق خود اعتراض کرده بودند با تصميم مسئولان کارگاهي اين سد و حمايت ضمني مسئولان شهرستاني اخراج شدند. اين کارگران هفته گذشته در اعتراض به عدم پرداخت ... ادامه مطلب »