صفحه اول

نامه کارگران اخراجي سد شفارود رضوانشهربه امامجمعه اين شهرستان

نامه-کارگران-شفارود-به-امام-جمعه

به گزارش راه ۵۷؛ کارگران اخراجي سد شفارود رضوانشهر ضمن نامه‌اي مکتوب خطاب به حجت‌الاسلام عبدالهي امام جمعه رضوانشهر خواستار پيگيري موضوع اخراج خود شدند. متن نامه کارگران اخراجي به شرح زير است: بسمه تعالي محضر مبارک نماينده ولي فقيه و امام جمعه شهرستان رضوانشهر حاج آقا عبدالهي سلام عليکم؛ احتراماً ضمن خسته نباشيد، محضر حضرت عالي به عرض مي‌رساند: ... ادامه مطلب »

چقدر از بزرگترين معجزه انقلاب ميدانيم؟!

425621408_17819

نهضت بازخواني پيام قبول قطعنامه حضرت امام ۲۹تير ۱۳۶۷، امام خميني پيامي را صادر کرد که به فرموده‌ي رهبرانقلاب بزرگترين معجزه انقلاب، لوحه‌ي زرين، سَردَر انقلاب، و کتيبه نظام اسلامي است و بايد آن‌قدر تکرار ‌شود، آن‌قدر بر سر منابر و تريبون‌ها گفته ‌شود، آن‌قدر جزوه و کتاب از آن تهيه شود و در خانه‌ها بوسيله‌ي پدران و مادران و ... ادامه مطلب »

اينجا هم کمبود اعتبار داريد؟!

شهرداری و شواری شهر ماسال

وقتي شوراي شهر ماسال از پس ساده‌ترين وعده‌هايش بر نمي‌آيد؛  اينجا هم کمبود اعتبار داريد؟! به گزارش راه ۵۷، عدم برگزاري جلسات پرسش‌وپاسخ با مردم، توسط اعضاي شوراي شهر ماسال، يکي از انتقاداتي بود که مردم از دوره قبلي شوراي اسلامي اين شهر داشتند.در دوره‌ي چهارم شوراي شهر ماسال درحالي‌که زماني براي برگزاري جلسه عمومي پرسش‌وپاسخ در مسجد جامع اين ... ادامه مطلب »

يک پيشنهاد ساده به دادستان ماسال

در هفته‌هاي اخير و پس از هنجارشکني شماري از گردشگران هم‌زمان با ايام شهادت اميرالمؤمنين (ع) موجي از انتقادات مردمي به راه افتاد.پس از انتقادات تندوتيز امام‌جمعه ماسال از بي‌توجهي مسئولين شهرستان به کنترل وضعيت گردشگري، جلسه‌اي تحت عنوان قرارگاه فرهنگي شهرستان به رياست امام‌جمعه و حضور جمعي از مردم و مسئولين ازجمله دادستان ماسال در حسينيه مسجد اين شهر ... ادامه مطلب »

پاسخ کارگر اخراجي به مصاحبه فرماندار رضوانشهر:ما خيابان نبسته ايم،پس چرا حق مدنيمان را از ما سلب کرديد؟!

يک کارگر اخراجي سد شفارود رضوانشهر صبح سه شنبه در گفتگو با هفته نامه راه ۵۷ و در واکنش به سخنان فرماندار اين شهرستان درباره اخراج کارگران اظهار داشت: فرماندار شهرستان ما را متهم به بستن خيابان کرده است اما نگفته است کدام خيابان را ما بسته‌ايم.وي افزود: کارگران سد شفارود پنج ماه حقوق معوق داشتند و از همه طرف ... ادامه مطلب »

اخراج ۷ نفر از کارگران معترض سد شفارود رضوانشهر

Capture

به بهانه عدم نياز صورت گرفت اخراج ۷ نفر از کارگران معترض سد شفارود رضوانشهر به گزارش راه ۵۷، هفت نفر از کارگران سد شفارود رضوانشهر که به عدم پرداخت ۵ ماه حقوق معوق خود اعتراض کرده بودند با تصميم مسئولان کارگاهي اين سد و حمايت ضمني مسئولان شهرستاني اخراج شدند. اين کارگران هفته گذشته در اعتراض به عدم پرداخت ... ادامه مطلب »

۳۱خرداد، سالروز شهادت شهید مصطفی چمران/طراح اولین زیردریایی بومی ایران

شهید-چمران

خدمات فنی و مهندسی دکتر مصطفی چمران کمتر مورد توجه قرار گرفته است تا آنجا که بسیاری از مردم شاید ندانند که نخستین زیردریایی کشورمان را او طراحی و ساخته است واین زیردریایی چریکی به طول ۶ متر، اکنون در باغ موزه دفاع مقدس تهران نگهداری می شود.بعد از شهادت دکتر چمران و از روی نقشه و طراحی ایشان زیردریای ... ادامه مطلب »

آیا مسئولان شهرستان رضوانشهر در خوابند؟!

سد-شفارود-029

عدم پرداخت حقوق معوقه؛مسأله زندگی روزمره و ادامه حيات کارگران جنگل و سد شفارودرضوانشهر به گزارش راه ۵۷ ، یک منبع کارگری در سد شفارود در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز با بیان اینکه مسئولان شهرستان همچنان نسبت به پرداخت به موقع حقوق کارگران سدشفارود بی توجه هستند اظهار داشت: پروژه سد شفارود از جمله پروژه های فاینانس خارجی است ... ادامه مطلب »

فروش دستگا ههای ریسندگی غیرفرسوده کارخانه ایران پوپلین رشت!

ایران-پوپلین

نماینده سها مداران ایرا نپوپلین در گفتگو با راه ۵۷ مطرح کرد؛فروش دستگا ههای ریسندگی غیرفرسوده کارخانه ایران پوپلین رشت! به گزارش راه ۵۷؛ کارخانجات ریسندگی ایران پوپلین رشت که اواخر سال گذشته با تجمع کارگران در اعتراض به حقوق معوقه شان و اخراج نمایندگان کارگران بر سر زبا نها افتاده بود این بار با فروش دستگاه های ریسندگی صدای ... ادامه مطلب »

مقدس سازی نماینده ولی فقیه اشتباهی که نباید تکرار شود

پیرامون انتصاب نماینده جدید ولی فقیه در گیلان مقدس‌سازی نماینده ولی فقیه اشتباهی که نباید تکرار شود یادداشت مدیر مسئول – دوستان صادق شهید رجایی شاید بارها درباره نفوذ عوامل مشکوک در دفتر ایشان به وی تذکر داده بودند اما گویا رئیس‌جمهور شهید چندان توجهی به آنچه از روی صداقت به وی گفته می‌شد نکرد و شد آنچه نباید می‌شد. ... ادامه مطلب »