تولید میهن

رتبه ی شما چیه؟

رتبه بندي انقلابي گري و آرمان خواهي يك ايراني براساس كالايي كه ميخرد: ۱٫ برخي ايرانيان، با عزت خاص خود، كالاي ايراني متوسط را به كالاي خارجي خوب و عالي ترجيح ميدهند و به استفاده از همان كالاي ايراني افتخار ميكنند. ۲٫ برخي ديگر از ايرانيان، تنها در جايي كه كالاي ايراني از کالای خارجي بهتر باشد و یا ارزانتر ... ادامه مطلب »

محرّم و توليد ملي

در آستانه ورود به ماه محرم قرار داریم ماهی که به احترام و سنت هر ساله، مسلمانان عزادار لباس مشکی به تن می کنند. اگر حداقل ۲۰ میلیون ایرانی در محرم از لباس مشکی استفاده کنند و هر نفر بطور میانگین ۱٫۲ متر پارچه استفاده کنند، ۲۵ میلیون متر پارچه مشکی تا پیش از ورود به این ماه تقاضا خواهد ... ادامه مطلب »

نوشت افزارهای ایرانی را بشناسیم

این روزها بسیاری از خانواده ها مشغول تهیه نوشت افزار مناسب برای فرزندانشان هستند. اگر شما هم دغدغه خرید نوشت افزار ایرانی برای خود یا فرزندانتان را دارید، این لیست به شما کمک می کند تا نشان های تجاری ایرانی را در صنعت نوشت افزار بشناسید؛ آبرنگ  و  گواش  و  خمیر  بازی : آریا پوشه  دکمه  دار: پاپکو تراش: قاصدک، ... ادامه مطلب »

ساخت اتریش یا ساخت ایران

جهت معرفی بیشتر محصولات شرکت #آذین اپال تصمیم گرفتیم در مراکز استان ها، فروشگاههایی جهت عرضه بدون واسطه محصولات شرکت به مردم شریف ایران ایجاد کنیم که در تجربه اول ما در یکی از مراکز استان  ها این فروشگاه را تاسیس کردیم. همه کسانی که از محل فروشگاه عبور میکردند وارد مغازه شده و مجذوب ظروف و رنگ بندی آن ... ادامه مطلب »