تولید میهن

تولید اولین بازی اندرویدی توسط جوانان گیلانی و معرفی بزرگان و مشاهیر گیلان در نرمافزار “نامآوران”

سجاد ستوده یک

مسئول شورای راهبردی سازمان سراج گیلان مطرح کرد؛تولید اولین بازی اندرویدی توسط جوانان گیلانی و معرفی بزرگان و مشاهیر گیلان در نرمافزار “نامآوران” مسئول شورای راهبردی سازمان سراج گیلان با معرفی بازی اندرویدی “گیلهمردان”، گفت: این نرمافزار نخستین بازی اندوریدی است که با نگاه انقلاب اسلامی در حوزه مشاهیر گیلانی ایجاد شده است. به گزارش ۸دی، سجاد ستوده در مراسم ... ادامه مطلب »

۳۱خرداد، سالروز شهادت شهید مصطفی چمران/طراح اولین زیردریایی بومی ایران

شهید-چمران

خدمات فنی و مهندسی دکتر مصطفی چمران کمتر مورد توجه قرار گرفته است تا آنجا که بسیاری از مردم شاید ندانند که نخستین زیردریایی کشورمان را او طراحی و ساخته است واین زیردریایی چریکی به طول ۶ متر، اکنون در باغ موزه دفاع مقدس تهران نگهداری می شود.بعد از شهادت دکتر چمران و از روی نقشه و طراحی ایشان زیردریای ... ادامه مطلب »

“نرمافزار واقعیت افزوده قهرمان” پیرامون سردار شهید حسین املاکی تولید شد

از سوی دفتر استانی سازمان سراج در گیلان؛ “نرم‌افزار واقعیت افزوده قهرمان” پیرامون سردار شهید حسین املاکی تولید شد به گزارش راه ۵۷؛ سجاد ستوده مسئول دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نهم فروردین ماه سالروز شهادت شهید املاکی اظهار داشت: دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان نرم افزاری ... ادامه مطلب »

رتبه ی شما چیه؟

رتبه بندي انقلابي گري و آرمان خواهي يك ايراني براساس كالايي كه ميخرد: ۱٫ برخي ايرانيان، با عزت خاص خود، كالاي ايراني متوسط را به كالاي خارجي خوب و عالي ترجيح ميدهند و به استفاده از همان كالاي ايراني افتخار ميكنند. ۲٫ برخي ديگر از ايرانيان، تنها در جايي كه كالاي ايراني از کالای خارجي بهتر باشد و یا ارزانتر ... ادامه مطلب »

محرّم و توليد ملي

در آستانه ورود به ماه محرم قرار داریم ماهی که به احترام و سنت هر ساله، مسلمانان عزادار لباس مشکی به تن می کنند. اگر حداقل ۲۰ میلیون ایرانی در محرم از لباس مشکی استفاده کنند و هر نفر بطور میانگین ۱٫۲ متر پارچه استفاده کنند، ۲۵ میلیون متر پارچه مشکی تا پیش از ورود به این ماه تقاضا خواهد ... ادامه مطلب »

نوشت افزارهای ایرانی را بشناسیم

این روزها بسیاری از خانواده ها مشغول تهیه نوشت افزار مناسب برای فرزندانشان هستند. اگر شما هم دغدغه خرید نوشت افزار ایرانی برای خود یا فرزندانتان را دارید، این لیست به شما کمک می کند تا نشان های تجاری ایرانی را در صنعت نوشت افزار بشناسید؛ آبرنگ  و  گواش  و  خمیر  بازی : آریا پوشه  دکمه  دار: پاپکو تراش: قاصدک، ... ادامه مطلب »

ساخت اتریش یا ساخت ایران

جهت معرفی بیشتر محصولات شرکت #آذین اپال تصمیم گرفتیم در مراکز استان ها، فروشگاههایی جهت عرضه بدون واسطه محصولات شرکت به مردم شریف ایران ایجاد کنیم که در تجربه اول ما در یکی از مراکز استان  ها این فروشگاه را تاسیس کردیم. همه کسانی که از محل فروشگاه عبور میکردند وارد مغازه شده و مجذوب ظروف و رنگ بندی آن ... ادامه مطلب »