سید فاطمه حسینی

فرزندم براي تمام خواسته‌هايش گريه مي‌کند، چکار كنم؟

گريه زبان نوزادان است. تا زماني كه كودك توان حرف زدن ندارد بسيار طبيعي است كه گريه كند يا جيغ بزند. اما والدين بايد سعي كنند زندگي فرزندشان روي برنامه باشد تا كودك براي نيازهايش هر بار گريه نكند. مادر بعد از مدتي متوجه نشانه هاي رفتاري نوزادش خواهد شد و كم كم مي‌تواند زندگي نوزادش را بر اساس نيازهايش ... ادامه مطلب »

بالاخره ابله کبیر پیدا شد / معرفی کتاب

ابن مشغله-کتا

آدمی بود در تلویزیون، که در جوانی، با آن همه باجی که گرفته بود، سکته‌ی قلبی کرد و مُرد- البته بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و فرارش از مسند سرقت.  این آدم، آن‌وقت‌ها، مسئول برخی از برنامه‌های تولید بود، از جمله تولید مجموعه‌های تلویزیونی و سخت پیله کرده بود به ما، که هر تهیه‌کننده و مجموعه‌سازی، باید پانزده درصد از ... ادامه مطلب »

دربی پرسپولیس-تاج در افغانستان!

جانستان کابلستان امیرخانی

سیده فاطمه حسینی | helma1401.blog.ir  رضا امیرخانی، نویسنده چیره‌دست کشورمان، در اتفاقی غیرمنتظره سفری دارد به افغانستان. کتاب «جانستان کابلستان»، سفرنامه‌ی خواندنی وی از افغانستان است. برش‌هایی از کتاب:  …یک پیرمرد از برادران اهل سنت را هم اتفاقی در حین گشت و گذار در خیابان دیدیم. مسن بود و عمامه‌ی نحیفی به سر بسته بود. چهره‌اش به معتمدان معمر می‌زد. ... ادامه مطلب »