کوروش رستمی

کاسبان تحریم، حامیان فتنه؛ از مهدی هاشمی تا احمد باطبی!

%d8%a7%d8%ad%d9%85%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b7%d8%a8%db%8c-%d9%86%d8%b4%d8%b1%db%8c%d9%87-%d8%a7%da%a9%d9%88%d9%86%d9%88%d9%85%db%8c%d8%b3%d8%aa

    طبق اسناد موجود، مهدی هاشمی از سال۸۸ به دنبال گرا دادن به دشمن در جهت تشدید تحریمها علیه ملت ایران بود! نیک اهنگ کوثر، دوست و همکار قدیمی مهدی هاشمی در سازمان بهینه‌سازی مصرف سوخت می‌گوید او تنها کسی نبوده که مهدی هاشمی با وی برای لابی در غرب و تشدید تحریم ها علیه ایران تماس گرفته است.وی  همکار ... ادامه مطلب »

جدال اسلام ناب محمدی (ص) و اسلام آمریکایی / معرفی کتاب

کتاب جدال دو اسلام

تصویر ذهنی ما از خیلی واقعیت‌ها – خاصه انقلاب اسلامی و امام- مخدوش است و نادقیق و کج و معوج. ما عادت داریم به پذیرش کلیشه‌ها. فهم ما– به تعبیری- تلویزیونی است و شبیه‌سازی‌شده. همه ما بارها از قول امام شنیده‌ایم که «انقلاب ما انفجار نور بود». شنیده‌ایم و باور کرده‌ایم. یک درصد هم احتمال نداده‌ایم که شاید این جمله ... ادامه مطلب »

چرا آمریکا هزاران نفر از مردم خود را سوزاند!؟ دلایل ساختگی بودن حادثه ۱۱ سپتامبر

آمریکا با سوزاندن هزاران آمریکایی در حادثه ساختگی و مهندسی شده ی  11 سپتامبر ، جواز حملات خود به بهانه مبارزه با تروریسم را بدست آورد. این حادثه ساختگی ، تغییرات زیادی را در فضای بین‌المللی پدید آورد. آغاز جنگ علیه تروریسم، اشغال عراق و افغانستان، تغییر موازنه قوا در خاورمیانه و بحران مالی بین‌المللی همه مستقیما یا غیرمستقیم به ... ادامه مطلب »

دروغ بزرگی بنام جنبش خزینه

خزینه

دروغ بزرگی بنام جنبش خزینه   متن زیر در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و متاسفانه مدتی قبل یکی از مسئولین بلندپایه کشور نیز این داستان را باور کرده و در یکی از جلسات به آن اشاره کرد:  "خزینه" حوضچه‌ای در حمام بود که مردم خودشان را در آن می‌شستندو آب می‌کشـیدند و غسل می‌کـردند. البته آب خزیـنه‌ها معمولا ... ادامه مطلب »

ماهواره دارها نخوانند

ماهواره ها

بخش اول یادداشتم را با چند سوال آغاز میکنم : بنظر شما هزینه ی تایپ یک صفحه، متن انگلیسی چقدر است ؟ هزینه ی تایپ یک فیلمنامه چقدر خواهد بود !!؟ اگر کسی بخواهد یک فلیمنامه انگلیسی را به زبان فارسی ترجمه کند چقدر هزینه خواهد داشت؟ حالا حساب کنید هزینه ی تایپ متن و سپس ترجمه و دوبله ی ... ادامه مطلب »