گزارش مشکلات مردمی

با گذشت ۴سال! بحران آب شرب شهر فلينت ايالت ميشيگان همچنان ادامه داردو مردم از آبمعدني استفاده ميکنند

فلینت آمریکا- آب یک حق انسانی است

به گزارش راه۵۷ بحران آب شرب شهرستان فلينت ايالت ميشيگان (Flint) در سال ۲۰۱۴ آغاز شد، زماني که منبع آب آشاميدني شهر از درياچه هورون و رودخانه ديترويت به رودخانه کم کيفيت‌تر فلينت تغيير يافت. با توجه به عدم تصفيه آب، سرب از لوله‌هاي آب به آب آشاميدني منتقل مي‌شد و بيش از ۱۰۰،۰۰۰ نفر از ساکنان را در معرض ... ادامه مطلب »

برای دیدارباکارگران و کشاورزان هم وقت بگذارید!/مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ماسال خبر داد؛/تهدید به اخراج توسط مدیرعامل

دیدار معاون وزیر کشور با خانواده زندانیان محیط زیستی

براي ديدار با کارگران و کشاورزان هم وقت بگذاريد! وکيل خانواده کاووس سيدامامي از ديدار معاون امنيتي وزارت کشور با خانواده فعالان محيط زيستي بازداشت‌شده خبر‌داد و گفت: معاون وزيرکشور از جانب کميته چهارنفره دولت با اين خانواده‌ها ديدار کرده است.گويا دولت محترم ترجيح مي‌دهد بجاي نشستن پاي درددل مردم رنج‌کشيده‌ي خرمشهر، بوشهر، زابل، کشاورزان اصفهاني و بازاريان تهراني، به ... ادامه مطلب »

روابط عمومي صداوسيما/ اعضاي جديد هيات مديره تيم چوکاي تالش/مبلغ يک وعده غذاي مدير منطقه آزاد،

روابط عمومي صداوسيما:بارها از نمايندگان و مسئولين دولتي براي شنيدن مشکلات مردم دعوت کرديم، اما کسي قبول نکرد! روزنامه کيهان نوشت: محمدحسين رنجبران مديرکل روابط عمومي صدا و سيما در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در واکنش به انتقاد نماينده رشت از برنامه روايت مردم در شبکه سه گفت: بارها صدا و سيما به مسئولان دولت و مجلس پيشنهاد کرده ... ادامه مطلب »

پاسخ کارگر اخراجي به مصاحبه فرماندار رضوانشهر:ما خيابان نبسته ايم،پس چرا حق مدنيمان را از ما سلب کرديد؟!

يک کارگر اخراجي سد شفارود رضوانشهر صبح سه شنبه در گفتگو با هفته نامه راه ۵۷ و در واکنش به سخنان فرماندار اين شهرستان درباره اخراج کارگران اظهار داشت: فرماندار شهرستان ما را متهم به بستن خيابان کرده است اما نگفته است کدام خيابان را ما بسته‌ايم.وي افزود: کارگران سد شفارود پنج ماه حقوق معوق داشتند و از همه طرف ... ادامه مطلب »

اخبار کوتاه

با اکثریت آرا؛ هیأت رئیسه اتاق اصناف ماسال انتخاب شد + اسامی به گزارش راه ۵۷ ، انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف ماسال در اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان با حضور مسئولان نظارتی برگزار شد.بر این اساس، آقایان بهزاد یعقوبی، سید هادی رشیدی، عظیم حقیقت،سید علی صفوی و شهرام جمال به عنوان اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف شهرستان ماسال ... ادامه مطلب »

فرماندار ماسال خبر داد؛خسارت دوازده میلیاردی سیل به شاندرمن

ییلاق-فرماندار-شاندرمن

به گزارش راه ۵۷، محمد جواد عامر فرماندار ماسال با بیان اینکه سیل روز جمعه در مناطق ییلاقی دشته، خشکه دریا و ارمه چاله ی شاندرمن آسیبهای جدی وارد کرده است، افزود: وقوع سیل در این مناطق منجربه تخریب کامل ۵ خانه ییلاقی، تخریب ۵۰ تا ۸۰ درصدی ۳۰ خانه،اتلاف ۱۰ رأس دام سنگین و سقوط یک دستگاه نیسان شده ... ادامه مطلب »

آیا مسئولان شهرستان رضوانشهر در خوابند؟!

سد-شفارود-029

عدم پرداخت حقوق معوقه؛مسأله زندگی روزمره و ادامه حيات کارگران جنگل و سد شفارودرضوانشهر به گزارش راه ۵۷ ، یک منبع کارگری در سد شفارود در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز با بیان اینکه مسئولان شهرستان همچنان نسبت به پرداخت به موقع حقوق کارگران سدشفارود بی توجه هستند اظهار داشت: پروژه سد شفارود از جمله پروژه های فاینانس خارجی است ... ادامه مطلب »

خوش به حال جاسوسان که اینقدر طرفدار دارند

km

به گزارش راه ۵۷؛ سایت جهان پیرامون فرار یک مسئول جاسوس به خارج از کشور نوشت: خبر برجسته روز دوشنبه ۲۷ فروردین بحث فرار کاوه مدنی، شخص متهم به جاسوسی علیه کشورمان بود. خبری که در بامداد روز دوشنبه محمود صادقی آن را علنی کرد و از استعفای وی خبر داد. کاوه مدنی به اصطلاح کارشناسی بود که با الطاف ... ادامه مطلب »

گلایه منطقی رانندگان خط ماسال به رشت از شهرداری ماسال

به گزارش تالش فردا، این رانندگان در این باره می‌گویند “متأسفانه علی‌رغم اینکه شرایط دشواری برای گرفتن جواز این خط را پشت سر گذاشته‌اند با این حال از آنان کمترین حمایتی به عمل نمی‌آید.”آن‌ها می‌گویند اخیراً خط سواری ماسال به صومعه‌سرا در مرکز شهر راه‌اندازی شده که بر اساس آن دانشجویان و مسافران این مسیر راحت‌تر باشند اما برخی از ... ادامه مطلب »

ماجرای الحاق سه روستای رزیندول، مشهکه و کیشهخاله به شاندرمن چه بود؟

الحاق سه روستای

گزارش؛ ماجرای الحاق سه روستای رزین‌دول، مشه‌که و کیشه‌خاله به شاندرمن چه بود؟ به گزارش راه ۵۷؛ در روزهای اخیر سخنان و مطالب مختلفی درباره نحوه جداسازی سه روستای مشه که، رزیندول و کیشه خاله از بخش شاندرمن یا بخش مرکزی شهرستان ماسال مطرح شده است.بررسی‌های نهایی ماسال نیوز (با تحریریه‌ای متشکل از شهروندان ماسالی و شاندرمنی)، فارغ از هر ... ادامه مطلب »