گزارش مشکلات مردمی

اخبــــــــــــار کوتاه

اهدای اعضای بدن شهروند رودسری باشگاه خبرنگاران، محمدرضا حسین زاده مسئول بیماری‌های خاص دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: ۲ کلیه، کبد و نسوج سعید اسماعیلی پور بهادردر بیمارستان امام خمینی تهران اهدا شد. وی افزود: وی ۸ فروردین در تصادف رانندگی مرگ مغزی شد. مسئول بیماری‌های خاص دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد: اهدای اعضای بدن جوان ۱۸ ساله رودسری ... ادامه مطلب »

ماجرای الحاق سه روستای رزیندول، مشه که و کیشه خاله به شاندرمن چه بود؟

الحاق سه روستای

گزارش؛ ماجرای الحاق سه روستای رزین‌دول، مشه‌که و کیشه‌خاله به شاندرمن چه بود؟ به گزارش راه ۵۷؛ در روزهای اخیر سخنان و مطالب مختلفی درباره نحوه جداسازی سه روستای مشه که، رزیندول و کیشه خاله از بخش شاندرمن یا بخش مرکزی شهرستان ماسال مطرح شده است.بررسی‌های نهایی ماسال نیوز (با تحریریه‌ای متشکل از شهروندان ماسالی و شاندرمنی)، فارغ از هر ... ادامه مطلب »

تجمع خریداران مجتمع آدینه مقابل بیت امام جمعه رشت

خریداران مجتمع تجاری آدینه که خود را مالباخته می‌دانند پس از تجمعات مکرر در مقابل ساختمان در حال ساخت این مجتمع در میدان مصلای شهر رشت و بی‌نتیجه ماندن این تجمعات، صبح پنجشنبه در مقابل بیت امام جمعه رشت تجمع کردند. معترضین در این تجمع علاوه بر شعارهای تندی که سر دادند خواستار پرداخت جریمه تأخیر از سوی کارفرمای پروژه ... ادامه مطلب »

کارگران شرکت جنگل شفارود ۵ تا ۶ ماه حقوق معوق دارند

اعتصاب کارگران سد شفارود رضوانشهر

به گزارش راه ۵۷، یک منبع کارگری در شرکت سهامی جنگل شفارود رضوانشهر در گفتگو با ماسال نیوز با بیان اینکه کارگران شرکت سهامی جنگل شفارود از ۵ تا ۶ ماه حقوق معوق دارند اظهار داشت: کارگران شرکت جنگل شفارود تقریباً ۶ ماه است که حقوق نگرفته‌اند. وی افزود: هم اکنون بسیاری از کارگران جنگل شفارود نان روزانه خود را ... ادامه مطلب »

نتیجه مدیریت برخی از مسئولان در احداث آسفالت

بلایی که بعد از ۲ ماه بر سر آسفالت روستای میلهسرای ماسال آمد

اندر خم بی‌مبالاتی برخی مسئولان؛ بلایی که بعد از ۲ ماه بر سر آسفالت روستای میله‌سرای ماسال آمد عمر متوسط آسفالت در ايران در مسیرهای پرترافیک سه تا چهار سال است. این مقدار بسیار کم‌تر از متوسط عمر آسفالت در جهان (۱۰ تا ۱۵ سال) است. متأسفانه بلافاصله بعد از بارش سنگین باران خرابی آسفالت خیابان‌ها و ایجاد چاله‌ها و ... ادامه مطلب »

نماینده مردم تالش،رضوانشهر وماسال:پیمانکار شهر ماسال درانجام امور عمرانی کم کاری کرد…

شکری پیمانکار شهر ماسال در انجام امور عمرانی کم کاری کرد،خشکه دریای شاندرمن فرصت بینظیری برای آینده شهرستان

به گزارش راه ۵۷، محمود شکری نماینده شهرستان‌های تالش، رضوانشهر و ماسال صبح پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ماسال با بیان اینکه با وجود محدودیت‌های موجود برای کشور و استان و شهرستان پروژه‌های بزرگی در دهه فجر به مرحله بهره‌برداری رسید اظهار داشت: در نظام جمهوری اسلامی باید از حداقل‌ها حداکثر استفاده شود.وی افزود: مسئولان باید در پایان سال ... ادامه مطلب »

فرماندار لنگرود مطرح کرد؛ نهادها از روستائیان برای ساختن خانه در زمین خودشان ۵ میلیون تومان پول زور می‌گیرند!

سید رضا جوادپور فرماندار لنگرود

به گزارش راه ۵۷، سید رضا جوادپور فرماندار لنگرود روز دوشنبه در همایش آموزشی پیشگیری از وقوع جرم در موارد زیست‌محیطی، اراضی، جنگل‌ها، ساخت‌وساز غیرمجاز در سواحل این شهرستان با بیان اینکه فرآیند فعلی صدور پروانه ساختمانی وضع موجود به لحاظ مادی و استعلام‌ها بسیار سخت است اظهار داشت: این موضوع به تغییر کاربری کمک می‌کند و مردم به دنبال ... ادامه مطلب »

در اداره کل منابع طبیعی گیلان چه می‌گذرد؛ آواره کردن جنگل نشینان در ماسال و شکایت از مستضعفین لنگرودی

دامداران

به گزارش راه ۵۷، جمعی از دامداران شهرستان ماسال در سال ۱۳۹۰ در پی اجرای طرح خروج دام از مرتع و بر اساس توافق‌نامه‌ای با اداره منابع طبیعی، از سکونت‌گاه‌های ییلاقی خود خارج و دام‌های خود را فروختند تا اداره منابع طبیعی در ازای آن زمینی در مناطق روستایی به آنان بدهد اما اینک بیش از ۵ سال از اجرای ... ادامه مطلب »

حقوق کارگران در جیب “صفدر” های رشت پاداش چند مدیر مهم تر از معیشت ۵۰۰ کارگر

کارگرانشهرداریرشت

    در روزهای اخیر شهر رشت شاهد تجمع کارگران نارنجی پوش شهرداری به علت عدم دریافت حقوق بود. پاکبانان در گفتگو با خبرنگار راه ۵۷ از حقوق معوقه ی چندین ماهه و عدم پرداخت بیمه گفتند. یکی از کارگران از اخراج کودکش از مهد بخاطر عدم پرداخت شهریه می گفت و دیگری از فرزند بیمارش.  از زحماتی که پاکبانان در ... ادامه مطلب »

۱۸۵۰ نفر بدون آب، برق، گاز و راه!

تصاویر-روستای-کوهستان-دوم-حویق-تالش-10

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مریان خبر، روستایی در بخش حویق تالش قرار دارد که در عصر حاضر فاقد هیچ گونه امکانات اولیه زندگی می باشد. روستای کوهستان دوم حوبق، بیش از ۱۴۰ خانوار مستقر و ۱۸۵۰ نفر جمعیت داشته و ۶ شهید و یک جاویدالاثر تقدیم نظام‌جمهوری‌اسلامی کرده است. با این وجود در شرایط کنونی، این روستا از کلیه ... ادامه مطلب »