اخبار گیلان

اخبار گیلان – ۲ مهرماه ۹۵

هشدار شدید نماینده ی رشت نسبت به پیامدهای FATF     نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه تعاریفی که از تروریسم و پولشویی از جانب سازمان ملل و شورای امنیت که خود وابسته به آمریکا هستند، مطرح می‌شود برای ایران قابل قبول نیست، افزود: با این تعاریف و افکار به‌طور قطع دچار چالش می‌شویم و نمی‌توانیم این توافق را ... ادامه مطلب »

هوشنگ امیراحمدی درمورد برجام چه گفت؟

ایران هراسی در پسابرجام، ۲ برابر شده است،   اگر مصدق قراردادهای جدید نفتی را می‌دید خودکشی می‌کرد هوشنگ امیراحمدی استاد دانشگاه نیوجرسی آمریکا و رئیس شورای ایران و آمریکا  که هر ساله برای گذران تعطیلات تابستانی خود به زادگاهش (شاندرمن) در شهرستان ماسال سفر می کند، امسال پس از ورود به ایران، در گفتگویی مفصل با پایگاه خبری ۸ دی، ... ادامه مطلب »

اخبار گیلان – ۱۲ شهریور ۹۵

افتتاح نخستین واحد تولیدکننده‌ی لوله‌های گاز در گیلان نخستین واحد تولیدکننده‌ی لوله‌های گاز گیلان و دومین تولید کننده‌ی لوله و پروفیل آهنی استان گیلان با حضور معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی صومعه‌سرا افتتاح ‌شد. این کارخانه با ظرفیت سالانه ۱۸۰ هزار تن در سال و با سرمایه‌گذاری ۱۶ میلیارد تومانی بخش‌خصوصی به بهره‌برداری ... ادامه مطلب »

واکنش جبار کوچکی نژاد به اظهارات نوبخت: اینها خائنند، نه ذخیره ی انقلاب

نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید بر عدم دفاع مسئولان دولتی از مدیران دریافت کننده حقوق های نامتعارف گفت: این افراد ذخیره انقلاب نیستند بلکه خائن به مملکت هستند.کوچکی نژاد در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به مسئولان گفت: مدیرانی که دریافت‌کننده حقوق های نامتعارف بودند نباید از سوی دولت دفاع شده و ذخیره ... ادامه مطلب »

اپلیکیشن تنها استاندار شهید ایران منتشر شد

اپلیکیشن (نرم افزار مخصوص موبایل اندرویدی) تنها استاندار شهید ایران، با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصلی شهر رشت رونمایی شد. این برنامه را میتوانید از آدرس زیر دریافت کنید: www.rah57.ir/ostandar-shahid.apk ادامه مطلب »

۱۸۵۰ نفر بدون آب، برق، گاز و راه!

تصاویر-روستای-کوهستان-دوم-حویق-تالش-10

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مریان خبر، روستایی در بخش حویق تالش قرار دارد که در عصر حاضر فاقد هیچ گونه امکانات اولیه زندگی می باشد. روستای کوهستان دوم حوبق، بیش از ۱۴۰ خانوار مستقر و ۱۸۵۰ نفر جمعیت داشته و ۶ شهید و یک جاویدالاثر تقدیم نظام‌جمهوری‌اسلامی کرده است. با این وجود در شرایط کنونی، این روستا از کلیه ... ادامه مطلب »