راه اینجاست

شما، دشمن را با چادرسیاهتان و تقوایتان مى كُشید

rah57-sh302

  خواهرم: محجوب باش و باتقوا، كه شمایید كه دشمن را با چادرسیاهتان و تقوایتان مى كُشید. حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل حجاب دشمن را مى بینى و دشمن تو را نمى بیند.فراموش نکنید که دشمنان اسلام دنبال این هستند که مابین شما ها اختلاف بیندازند تا بعداً بر شما فائق آیند. در مشکلات وسختی ها به ... ادامه مطلب »

خدا نیاورد روزی را که به محرومین پشت کنیم…

مسئولین محترم کشور ایران علی رغم محاصرات شدید اقتصادی و کمبود درآمدها، تمامی کوشش و تلاش خود را صرف فقرزدایی جامعه کرده‏اند و همه‌ی آرمان و آرزوی ملت و دولت و مسئولین کشور ما است که روزی فقر و تهیدستی از جامعه‌ی ما رخت بربندد و مردم عزیز و صبور و غیرتمند کشور از رفاه در زندگی مادی و معنوی ... ادامه مطلب »

سیاست آمریکا در خاورمیانه…

در افغانستان از یک ماه قبل تاکنون حدود ۸کشتار دسته‌جمعی اتفاق افتاده. همان دستهایی که داعش را ایجاد کردند، باز دارند آن را منتقل میکنند به افغانستان. سیاست آمریکا در منطقه این است که اولاٌ منطقه روی آرامش نبیند تا ملتها به فکر معارضه با صهیونیسم نیفتند؛ ثانیاٌ آمریکا بتواند حضور خود را در منطقه توجیه کند. لعنت خدا بر ... ادامه مطلب »

باحضورتان پایگاه های مقاومت را گرم نگه دارید

شهید جواد 12شیرین زاده

  پایگاه‌های مقاومت که به حق پشتیبان اسلام و انقلاب اسلامی است را گرم نگهدارید و نماز جمعه را فراموش نکنید و به یاد شهیدان کربلای معلی حسین(ع)و کربلای خونبار جنگ تحمیلی و ایران باشید و به یاد این سرداران اسلام دعا بخوانید که یاد ایشان آرام‌بخش دل‌های شماست. ادامه مطلب »

در حوزه های علمیه هستند افرادی که علیه انقلاب و اسلام ناب فعالیت می کنند …

علماى اصيل اسلام هرگز زير بار سرمایه‌داران و پول‌پرستان و خوانين نرفته‌اند و همواره اين شرافت را براى خود حفظ کرده‌اند و اين ظلم فاحشى است که کسى بگويد دست روحانيت اصيل طرفدار اسلام ناب محمدى با سرمایه‌داران در يک کاسه است. … روحانيت متعهد، به خون سرمایه‌داران زالوصفت، تشنه است و هرگز با آنان سرِ آشتى نداشته و نخواهد ... ادامه مطلب »

عدالت با موعظه ونصیحت بدست نمی آید

عدالتي كه ما در انتظار آن هستيم – عدالت حضرت مهدي كه مربوط به سطح جهان است- با موعظه و نصيحت بدست نمي آيد؛ يعني مهديِ موعودِ ملتها نمي‌آيد ستمگران عالم را نصيحت كند كه ظلم و زياده‌طلبي و سلطه‌گري و استثمار نكنند. با زبان نصيحت، عدالت در هيچ نقطه‌ی عالم مستقر نمي‌شود. استقرار عدالت … احتياج به اين دارد ... ادامه مطلب »

گوشه ای از وصیت یک شهید

شهیدمرتضی بهرامیان - Copy

شهید مرتضی بهرامیان از برادران و خواهران مي خواهم كه اين نهضت را حفظ كنيد و در راه صدور آن از هيچ كوششي دريغ نكنيد و مگذاريد بار ديگر دست جنايتكاران شرق وغرب در شما مسلط گردد و خونهاي هزاران شهيد از دست برود. در نمازهاي جماعت و جمعه با جديت شركت كنيد. با وحدت و اطاعت از مقام رهبري ... ادامه مطلب »

مفاخر و مآثر ملی و فرهنگی خود را دریابید

را ه اینجاست… اینكه آدم در یك مجلس روضه یا هیئت عزاداری مراقب باشد كه نبادا وارد مباحث اسلام سیاسی بشود، این غلط است. البتّه معنای این حرف این نیست كه هرحادثه ی سیاسی در كشور اتّفاق می افتد، ما باید حتماً در مجلس روضه آن را با یك گرایش خاصّی – حالا یا این طرف، یا آن طرف – ... ادامه مطلب »

راه اینجاست / شماره ۲۶

راه-اینجاست

[باید] کارهایی را که آنها (دشمن) میتوانند بکنند بدانیم؛ آنها تحریم میکنند، ما بایستی اقتصادمان را درونی کنیم، درون‌زا کنیم، اقتصاد مقاومتی کنیم تا تحریم اثر نکند. اقتصاد مقاومتی را مسئولان محترم جدّی بگیرند، به زبان اکتفا نکنند؛ اقتصاد مقاومتی با واردات بی‌رویّه نمیسازد، با ضعف تولید نمیسازد؛ تولید داخلی را قوی کنند. ادارات حکومتی و دولتی، محصول داخلی را ... ادامه مطلب »

راه اینجاست

راه-اینجاست

تبیین لازم است مهمترین برهه‌ای و زمان و مکانی که تبلیغ، آنجا معنا میدهد، جائی است که فتنه وجود داشته باشد. بیشترین زحمت در صدر اسلام و در زمان پیغمبر، زحمات مربوط به منافقین بود. بعد از پیغمبر، در زمان امیرالمؤمنین زحماتی بود که از درگیری و چالش حکومت اسلامی با افرادی که مدعی اسلام بودند، به وجود میآمد. بعد ... ادامه مطلب »