راه اینجاست

راه اینجاست / شماره ۲۶

راه-اینجاست

[باید] کارهایی را که آنها (دشمن) میتوانند بکنند بدانیم؛ آنها تحریم میکنند، ما بایستی اقتصادمان را درونی کنیم، درون‌زا کنیم، اقتصاد مقاومتی کنیم تا تحریم اثر نکند. اقتصاد مقاومتی را مسئولان محترم جدّی بگیرند، به زبان اکتفا نکنند؛ اقتصاد مقاومتی با واردات بی‌رویّه نمیسازد، با ضعف تولید نمیسازد؛ تولید داخلی را قوی کنند. ادارات حکومتی و دولتی، محصول داخلی را ... ادامه مطلب »

راه اینجاست

راه-اینجاست

تبیین لازم است مهمترین برهه‌ای و زمان و مکانی که تبلیغ، آنجا معنا میدهد، جائی است که فتنه وجود داشته باشد. بیشترین زحمت در صدر اسلام و در زمان پیغمبر، زحمات مربوط به منافقین بود. بعد از پیغمبر، در زمان امیرالمؤمنین زحماتی بود که از درگیری و چالش حکومت اسلامی با افرادی که مدعی اسلام بودند، به وجود میآمد. بعد ... ادامه مطلب »

راه اینجاست / ۱۲ شهریور ۹۵

اولویّت بسیار مهمّ کشور، فرهنگ است. فرهنگ از ادبیّات و هنر تا سبک زندگی تا فرهنگ عمومی تا اخلاق تا رفتار اجتماعی، شامل همه‌ی اینها است؛ ما در این زمینه‌ها تکلیف داریم، مسئولیّت داریم؛ دستگاه‌های فرهنگی ما واقعاً مسئولیّت دارند در این زمینه. فرض بفرمایید حالا فیلم، تئاتر، سینما، خب اگر مراقبت نباشد [چه میشود]! بنده طرف‌دار جزم‌اندیشی و فشار ... ادامه مطلب »

راه اینجاست …

راه-اینجاست

وظیفه ی مقدس ما تولید داخلی بایستی به‌عنوان یک چیز مقدّس شمرده بشود. حمایت از تولید داخلی باید یک وظیفه شناخته بشود؛  همه خودشان را موظّف بدانند از تولید داخلی حمایت بکنند. یکی از راه‌ها این است که جنسی که مشابه داخلی دارد،  مطلقاً از خارج وارد نشود؛ این را من بارها گفته‌ام… فروش کالای خارجی و مصرف کالای خارجی ... ادامه مطلب »

این امام جماعت بدرد نمی خورد

????? ???? ?? ??????? ????????? ? ???? ????????? ????? ??????

رهبر انقلاب اسلامی در یکی از سخنرانی های خود، ضمن انتقاد از روحانیون پیش نمازی که به دلیل مشغله های مختلف برای اقامه‌ی نماز جماعت در مسجد حاضر نمی شوند و غیبت می کنند و یا با تأخیر به مسجد می آیند می فرمایند: من مخالف این کسانی از روحانیون هستم که در اداره مشغول کار می شوند، پیش نماز ... ادامه مطلب »