کاریکاتور

شايد باور نکنيد…

حجاب

قوانين پوشش در چند دانشگاه مختلف رو مطالعه کنيد و سپس به سوالي که بعد از آن مطرح شده پاسخ دهيد: ۱) لباسي که بطور نامناسب اندام ها را نشان دهد مجاز نمي‌باشد.           2) رنگ کردن مو مجاز نمي‌باشد. ۳) آرايش کردن مجاز نيست.            4) مردان بايد از کت‌و‌شلوار تيره، پيراهن سفيد و جوراب استفاده کنند. ۵) موها رنگ طبيعي ... ادامه مطلب »

پلیس خوب برجام/ یارانه ای جهت سفرو تجدید قوای از دست رفته

کاریکاتور برجام و ادامه مذاکرات

يارانه ۶هزارميليارد توماني براي سفر به ترکيه و تايلند فقط براي يک فصل! آيا قشر متوسط و مرفه و جريانات سياسي وابسته، به اين سياست ها اعتراض ميکنند؟     پليس خوب برجام و ادامه روند مذاکرات! انعطاف در مقابل اين دشمن -به‌خاطر مصلحت‌سنجي‌هاي موسمي‌اي که خب ما در يک مواردي داريم- تيغ دشمنيِ او را کُند نخواهد کرد، بلکه ... ادامه مطلب »

واردات خودرو توسط يکي از معاونان رئيس جمهور!

کاریکاتور- واردات-خودرو -گندم

به گزارش راه ۵۷، عبدالمجيد شيخي، کارشناس مسائل اقتصادي در گفتگو با راه دانا در خصوص انتشار ليست دريافت‌کنندگان ارز دولتي و عدم انتشار اسامي واردکنندگان خودرو و دارو اظهار داشت: وقتي واردکننده خودرو يکي از معاونان رئيس‌جمهور بوده و دارو نيز توسط افرادي خاص وارد مي‌شوند، مشخصاً اسامي واردکنندگان اين کالاها را منتشر نمي‌کنند چراکه در اين صورت آبروي ... ادامه مطلب »

راستي، چرا کسي ديگر نمي‌گويد ما به بيست‌سالگي برنخواهيم گشت؟

photo_2018-07-05_02-09-26

بجاي تيم مذاکره‌کننده، کاش چند روستايي‌ بي‌سواد پيدا مي‌کرديم و مي‌گذاشتيم. حداقل آنقدر عقل داشتند که نبايد اول ما با صد ضمانت، تعهداتمان را اجرا کنيم بعد تازه نوبت گرگ و روباه شود، بي‌هيچ تضميني و پنج‌سال، وقت مسئولان کشور صرف همين شود.از بين همه حرف‌هاي اين سال‌ها، اين درست بود که برجام را بايد وارد کتاب‌هاي درسي کرد. خلاصه ... ادامه مطلب »

پرچم «اصلاح» به چه کار آيد وقتي که …؟!

کاریکاتور دیوار حاشا منتقد

بيش از ۴ سال است که توسط منتقدان دولت و صاحب‌نظران مسائل اقتصادي از غير واقعي بودن آمار و ارقام مربوط به رشد و رونق اقتصادي و از عدم انطباق آمار تورم کذايي دولت با واقعيات زندگي مردم صحبت مي‌شود، اما زبان منتقدان را بريدند و لب‌ها دوختند و با فحش «دلواپسان»، آنان را راندند و بي‌سواد و بزدلشان خواندند ... ادامه مطلب »

اظهارات جنجالي زيباکلام درباره ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي نقش لاريجاني در حقوق نجومي!

سعیدزیباکلام

به گزارش راه ۵۷، سعيد زيباکلام استاد دانشگاه تهران اواخر فروردين ماه در مسجد امام حسين(ع) صومعه‌سرا مسائلي قابل تأمل درباره ستاد مبارزه با اقتصاد مقاومتي مطرح کرد که در رسانه‌ها سانسور شد. در ادامه بخشي از اين سخنان را که در ماسال‌نيوز منتشر شد را مرور مي‌کنيم: ۱۷ سال از فرمان ۸ ماده‌اي رهبر معظم انقلاب خطاب به سران ... ادامه مطلب »

برادرزاده نماینده تهران هم به جمع کارکنان شهرداری رشت پیوست!

کاریکاتور-ژن-خوب

به گزارش خزر، به دلیل نبود صنایع تولیدی مادر، شهرداری رشت از جمله سازمانهای عریض و طویلی است که بار ایجاد اشتغال را در شهر رشت به دوش میکشد! روند جذب نیرو هم در آن علیرغم تعداد بالای نیروهای موجود، هیچگاه متوقف نمیشود. اگرچه در گذشته، داشتن نسبت فامیلی با شورانشینان یا بعضی از مسئولین شهر و استان نقش مؤثری ... ادامه مطلب »

شلاقهای بی امان اداره منابع طبیعی ماسال بر پیکر رنجور روستاییان و ییلاقنشینان

کاریکاتور-منابع-طبیعی

مسئولین و عالی جنابان تکیه داده بر مسند قدرت و مدیریت ماسال! بی‌مقدمه بگویمتان: «حال مردم ماسال این روزها اصلاً خوب نیست!» لطفاً به منابع طبیعی بفرمایید با زندگی مردم بازی نکند. تالش زبانان نجیب ماسال تا کی باید زیر یوق قوانین نابودگر و سلیقه‌ای منابع طبیعی کمر خم کنند و دم نزنند؟ طرح عقیم کوچاندن اجباری روستاییان و ییلاق‌نشینان ... ادامه مطلب »

واکسن روانی کودک! چکار کنیم بچه خوب تربیت بشه

کاریکاتور کوذک

وقتی بچه کوچک است می‌بریمش واکسن آبله مرغان می‌زنیم. در واکسن چه چیزی میریزند که بچه هامان تا آخر عمر آبله مرغان نمی گیرند؟ بیماری ضعیف شده.ما بچه را می‌بریم یک آبله مرغان ضعیف شده به او می‌زنیم دو روز تب می کند و پادتن تشکیل می شود تا آخر عمر دیگر آبله نمی گیرد. به این می گوییم واکسن. ... ادامه مطلب »