عکس نوشت

جام زهر و جنگي که نيست

قطعنامه598

ترديدي در تلخ بودن زهر نيست. خاصيت زهر همين است. اما تلخي، تنها يک وجه از جام زهر است. آن وجه ديگر، گشايشي‌ست که قرار است از پسِ سر کشيدن جام روي دهد. آن‌که اين تلخي را به جان مي‌خرد، مقصود بزرگي دارد. به بعد از خود مي‌انديشد و بقاي آنچه به خاطرش حاضر است حتي زهر نوش کند!آن يگانه‌مرد، ... ادامه مطلب »

پلیس خوب برجام/ یارانه ای جهت سفرو تجدید قوای از دست رفته

کاریکاتور برجام و ادامه مذاکرات

يارانه ۶هزارميليارد توماني براي سفر به ترکيه و تايلند فقط براي يک فصل! آيا قشر متوسط و مرفه و جريانات سياسي وابسته، به اين سياست ها اعتراض ميکنند؟     پليس خوب برجام و ادامه روند مذاکرات! انعطاف در مقابل اين دشمن -به‌خاطر مصلحت‌سنجي‌هاي موسمي‌اي که خب ما در يک مواردي داريم- تيغ دشمنيِ او را کُند نخواهد کرد، بلکه ... ادامه مطلب »

برای دیدارباکارگران و کشاورزان هم وقت بگذارید!/مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ماسال خبر داد؛/تهدید به اخراج توسط مدیرعامل

دیدار معاون وزیر کشور با خانواده زندانیان محیط زیستی

براي ديدار با کارگران و کشاورزان هم وقت بگذاريد! وکيل خانواده کاووس سيدامامي از ديدار معاون امنيتي وزارت کشور با خانواده فعالان محيط زيستي بازداشت‌شده خبر‌داد و گفت: معاون وزيرکشور از جانب کميته چهارنفره دولت با اين خانواده‌ها ديدار کرده است.گويا دولت محترم ترجيح مي‌دهد بجاي نشستن پاي درددل مردم رنج‌کشيده‌ي خرمشهر، بوشهر، زابل، کشاورزان اصفهاني و بازاريان تهراني، به ... ادامه مطلب »

قدر دانی رهبرانقلاب از امام جمعه خرمشهر

13970413_0140081

در هفته‌ي اخير به دنبال شکسته شدن خط لوله‌ي انتقال آب غدير که آب شرب شهرهاي خرمشهر و آبادان و مناطق هم‌جوار را تأمين مي‌کرد، مردم اين دو شهر با مشکل جدي آب شرب مواجه شدند. در پي اين مسئله، حجت‌الاسلام والمسلمين موسوي‌فرد امام‌جمعه‌ي خرمشهر ضمن حضور در کنار کارگران تعمير اين خط لوله در هويزه، به‌صورت نمادين و براي ... ادامه مطلب »

نسل جوان بداند…/ بر شما باد رسيدگي به مستضعفان و محرومان و ستمديدگان / شهيد مدافع حرم سيد محمد مصطفوي

شهید مدافع حرم سید محمد مصطفوی

نسل جوان بداند که دشمن با استقلال، عزت و پیشرفت و حضور او در میدان علم و سیاست مخالف است؛ البته این را باید یقین داشت که [اقدامات او] نتیجه‌ای نخواهد داشت به‌شرطی که ملت، راه ایستادگی و صبر و تقوا همراه با هوشیاری و تدبیر و انسجام ملی را ادامه دهد/ خداوند در قرآن می‌گوید که «سست نشوید و ... ادامه مطلب »

تأخير گيلان در ايجاد و معرفي طرحهاي اشتغال زا

11111111

به گزارش فارس؛ عيسي منصوري معاون توسعه و کارآفريني وزير کار و تعاون و رفاه اجتماعي با انتقاد از تعلل در اعطاي مجوز توسط دستگاه‌ها و تأکيد بر تسهيل در مجوزهاي کشاورزي، آب و ميراث گفت: بايد اعطاي مجوزها را تسهيل کنيم و مانع ايجاد اشتغال در استان نباشيم. وي با تأکيد بر اينکه استان گيلان در ايجاد و معرفي ... ادامه مطلب »

نامه کارگران اخراجي سد شفارود رضوانشهربه امامجمعه اين شهرستان

نامه-کارگران-شفارود-به-امام-جمعه

به گزارش راه ۵۷؛ کارگران اخراجي سد شفارود رضوانشهر ضمن نامه‌اي مکتوب خطاب به حجت‌الاسلام عبدالهي امام جمعه رضوانشهر خواستار پيگيري موضوع اخراج خود شدند. متن نامه کارگران اخراجي به شرح زير است: بسمه تعالي محضر مبارک نماينده ولي فقيه و امام جمعه شهرستان رضوانشهر حاج آقا عبدالهي سلام عليکم؛ احتراماً ضمن خسته نباشيد، محضر حضرت عالي به عرض مي‌رساند: ... ادامه مطلب »

چقدر از بزرگترين معجزه انقلاب ميدانيم؟!

425621408_17819

نهضت بازخواني پيام قبول قطعنامه حضرت امام ۲۹تير ۱۳۶۷، امام خميني پيامي را صادر کرد که به فرموده‌ي رهبرانقلاب بزرگترين معجزه انقلاب، لوحه‌ي زرين، سَردَر انقلاب، و کتيبه نظام اسلامي است و بايد آن‌قدر تکرار ‌شود، آن‌قدر بر سر منابر و تريبون‌ها گفته ‌شود، آن‌قدر جزوه و کتاب از آن تهيه شود و در خانه‌ها بوسيله‌ي پدران و مادران و ... ادامه مطلب »

امروز توطئه ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است/ خطِ اصولي دفاع از مستضعفين را حفظ كنيم / شهيد مجيد مقدمي

شهیدمجید

امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند. جنسی را که از نیازهای مردم فاصله ... ادامه مطلب »

فيلتر کانال انقلابي توييتگرام توسط هاتگرام

photo_2018-06-28_09-16-56

      در شرايطي که برخي کانال‌هاي معاند و ضدانقلاب همچنان به فعاليت منافي امنيت ملي در هاتگرام ادامه مي‌دهند، کانال توييتگرام با    آيديOFFICIALTWITTELEGRAM توسط هاتگرام فيلتر شد! اين کانال که ۱۴هزار عضو داشت پس از اعتراض رسانه‌ها مجدداً آزاد شد. گفته مي‌شود هاتگرام وابسته به وزارت ارتباطات و فناوري است و برخلاف قانون با فيلترشکن داخلي درحال فعاليت است. ادامه مطلب »