عکس نوشت

تأخير گيلان در ايجاد و معرفي طرحهاي اشتغال زا

11111111

به گزارش فارس؛ عيسي منصوري معاون توسعه و کارآفريني وزير کار و تعاون و رفاه اجتماعي با انتقاد از تعلل در اعطاي مجوز توسط دستگاه‌ها و تأکيد بر تسهيل در مجوزهاي کشاورزي، آب و ميراث گفت: بايد اعطاي مجوزها را تسهيل کنيم و مانع ايجاد اشتغال در استان نباشيم. وي با تأکيد بر اينکه استان گيلان در ايجاد و معرفي ... ادامه مطلب »

نامه کارگران اخراجي سد شفارود رضوانشهربه امامجمعه اين شهرستان

نامه-کارگران-شفارود-به-امام-جمعه

به گزارش راه ۵۷؛ کارگران اخراجي سد شفارود رضوانشهر ضمن نامه‌اي مکتوب خطاب به حجت‌الاسلام عبدالهي امام جمعه رضوانشهر خواستار پيگيري موضوع اخراج خود شدند. متن نامه کارگران اخراجي به شرح زير است: بسمه تعالي محضر مبارک نماينده ولي فقيه و امام جمعه شهرستان رضوانشهر حاج آقا عبدالهي سلام عليکم؛ احتراماً ضمن خسته نباشيد، محضر حضرت عالي به عرض مي‌رساند: ... ادامه مطلب »

چقدر از بزرگترين معجزه انقلاب ميدانيم؟!

425621408_17819

نهضت بازخواني پيام قبول قطعنامه حضرت امام ۲۹تير ۱۳۶۷، امام خميني پيامي را صادر کرد که به فرموده‌ي رهبرانقلاب بزرگترين معجزه انقلاب، لوحه‌ي زرين، سَردَر انقلاب، و کتيبه نظام اسلامي است و بايد آن‌قدر تکرار ‌شود، آن‌قدر بر سر منابر و تريبون‌ها گفته ‌شود، آن‌قدر جزوه و کتاب از آن تهيه شود و در خانه‌ها بوسيله‌ي پدران و مادران و ... ادامه مطلب »

امروز توطئه ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است/ خطِ اصولي دفاع از مستضعفين را حفظ كنيم / شهيد مجيد مقدمي

شهیدمجید

امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند. جنسی را که از نیازهای مردم فاصله ... ادامه مطلب »

فيلتر کانال انقلابي توييتگرام توسط هاتگرام

photo_2018-06-28_09-16-56

      در شرايطي که برخي کانال‌هاي معاند و ضدانقلاب همچنان به فعاليت منافي امنيت ملي در هاتگرام ادامه مي‌دهند، کانال توييتگرام با    آيديOFFICIALTWITTELEGRAM توسط هاتگرام فيلتر شد! اين کانال که ۱۴هزار عضو داشت پس از اعتراض رسانه‌ها مجدداً آزاد شد. گفته مي‌شود هاتگرام وابسته به وزارت ارتباطات و فناوري است و برخلاف قانون با فيلترشکن داخلي درحال فعاليت است. ادامه مطلب »

برگی از یک کارنامه / مستند « فروشنده ۲ » پيش روي شماست

پوستر کارنامه انقلاب

پس از استقبال ميليوني از مستند فروشنده ۱، اکنون مستند « فروشنده ۲ » پيش روي شماست چيزهايي که نمي دانيد؛ غرب چه خوابي براي صنعت موشکي ايران ديده است؟ پشت پرده زمزمه‌هاي مذاکرات جديد چيست؟ فشار بر صنعت موشکي ايران تا کجاست؟  پاسخ به همه اين سوالات در مستند جنجالي فروشنده ۲ براي خريد اين مستند جنجالي به سايت ... ادامه مطلب »

نقش مستقيم مسيح علينژاد در جنايت اخلاقي در مدرسهاي در غرب تهران!

مسیح علینژاد

خبر آزار و اذيت دانش آموزان دبيرستان معين در غرب تهران، از سوي ناظم مدرسه، احساسات جامعه را جريحه دارکرد و بحق برخورد سريع و قاطع با مجرم يا مجرمين را به خواست عمومي تبديل شد. طبق معمول تجزيه و حليل و اظهار نظرهاي مختلفي براي اين حادثه از سوي متخصصين و غير متخصصين ارائه شده است.قبل از ارائه تحليل ... ادامه مطلب »

آيين رونمايي از کتاب فرمانده لاله ها در ماسال

فرمانده-لاله‌ها

 آيين رونمايي از كتاب «فرمانده لاله‌ها» (زندگي‌نامه سردار شهيد پرويز محبي) که توسط جواد کلاته عربي به رشته تحرير در آمده است در جوار مزار شهيد محبي برگزار شد.به گزارش راه ۵۷، آيين رونمايي از كتاب «فرمانده لاله‌ها» (زندگي‌نامه سردار شهيد پرويز محبي) که توسط جواد کلاته عربي به رشته تحرير در آمده است ساعت ۲۱:۳۰ چهارشنبه ۹ خرداد در ... ادامه مطلب »

“اِف اِی تی اِف” بازوی قدرتمند اتاق جنگ آمریکاست و مسئولان با الحاق به FATF زمینه ی خودتحریمی را فراهم می کنند

fatf

به گزارش ۸دی، کسانی که مخالف پیوستن کشور به FATFهستند لزوماً مخالف همکاری و تعامل با این نهاد نیستند، درواقع مخالف برنامه اقدامی هستند که کشورمان در دوره صدارت آقای طیب نیا بر وزارت اقتصاد، با این نهاد تدوین و امضا کرد.این برنامه اقدام، یک برنامه اقدام سخت، تلخ و بی ارتباط به منافع ملی ایران است و از سویی ... ادامه مطلب »

۳۱خرداد، سالروز شهادت شهید مصطفی چمران/طراح اولین زیردریایی بومی ایران

شهید-چمران

خدمات فنی و مهندسی دکتر مصطفی چمران کمتر مورد توجه قرار گرفته است تا آنجا که بسیاری از مردم شاید ندانند که نخستین زیردریایی کشورمان را او طراحی و ساخته است واین زیردریایی چریکی به طول ۶ متر، اکنون در باغ موزه دفاع مقدس تهران نگهداری می شود.بعد از شهادت دکتر چمران و از روی نقشه و طراحی ایشان زیردریای ... ادامه مطلب »