مطالب هفته نامه

چند نکته مهم در تربیت نوجوانان

تربیت نوشت؛ والدین اغلب در تربیت فرزندان نوجوان خود با مشکلات فراوانی روبرو هستند. به فرزندان بین ۱۱ تا ۱۹ سال نوجوان یا تین ایجر ”teenager “ می‌گوییم. وقتی بچه‌ها به این سن می‌رسند، بزرگ و مستقل رفتار می‌کنند و به همین دلیل بدرفتاری‌های بیشتری مانند دروغ گفتن، جروبحث کردن، روی آوردن به دوستان، سیگار، تقلب، و … از آن‌ها ... ادامه مطلب »

صف انتظار MRI در کانادا به ۱۳۲ روز رسید

به گزارش راه ۵۷؛ پایگاه اتاوسان نوشت: دو سال پیش، به نظر می‌رسید که بیمارستان‌ها در اونتاریوی شرقی، قطعاً بر مشکل تأخیر در زمان MRI غلبه خواهند کرد. پس از شروع به همکاری و تقسیم مجدد بیماران در بیمارستان‌ها با صف‌های کوتاه‌تر، زمان انتظار برای MRI دو سوم کاهش یافت. تا دسامبر ۲۰۱۳، ۹۰ درصد از بیماران غیر فوری که ... ادامه مطلب »

شهید ابوالحسن کریمی برای امنیت گیلان چه کرد؟

شهید کریمی

میثم عبدالهی – سایت رنگ ایمان اشاره: در پی درخواست شهید علی انصاری استاندار گیلان و نیروهای انقلابی، شهید کریمی با حکم ‌شهید آیت … قدوسی دادستان کل انقلاب، در سال ۱۳۵۹ به عنوان دادستان انقلاب گیلان نصب شد و تا سال ۱۳۶۱ این مسئولیت را بر عهده داشت. دوران مسئولیت شهید کریمی در دادستانی، چندان طولانی نیست ولی به ... ادامه مطلب »

معرفی رمان پر سر و صدای امیرخانی

رمان-رهش

رَ هِ ش مرد و زنی می‌آیند شیک‌پوش و امروزی، مرد خرده می‌گیرد که چرا سقف کاذب آشپزخانه پایین است و سقف کوتاه شده است. دستش را بالا می‌آورد و می‌زند به سقف می‌گوید: کوتاه است… کوتاه است آقای فرازنده. یک لوله خروجی هود و خرطومی برق چه قدر جا می‌گیرد که این همه سقف کاذب را بزرگ گرفته‌اید؟ فرازنده ... ادامه مطلب »

شما، دشمن را با چادرسیاهتان و تقوایتان مى كُشید

rah57-sh302

  خواهرم: محجوب باش و باتقوا، كه شمایید كه دشمن را با چادرسیاهتان و تقوایتان مى كُشید. حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل حجاب دشمن را مى بینى و دشمن تو را نمى بیند.فراموش نکنید که دشمنان اسلام دنبال این هستند که مابین شما ها اختلاف بیندازند تا بعداً بر شما فائق آیند. در مشکلات وسختی ها به ... ادامه مطلب »

خدا نیاورد روزی را که به محرومین پشت کنیم…

مسئولین محترم کشور ایران علی رغم محاصرات شدید اقتصادی و کمبود درآمدها، تمامی کوشش و تلاش خود را صرف فقرزدایی جامعه کرده‏اند و همه‌ی آرمان و آرزوی ملت و دولت و مسئولین کشور ما است که روزی فقر و تهیدستی از جامعه‌ی ما رخت بربندد و مردم عزیز و صبور و غیرتمند کشور از رفاه در زندگی مادی و معنوی ... ادامه مطلب »

سیاست آمریکا در خاورمیانه…

در افغانستان از یک ماه قبل تاکنون حدود ۸کشتار دسته‌جمعی اتفاق افتاده. همان دستهایی که داعش را ایجاد کردند، باز دارند آن را منتقل میکنند به افغانستان. سیاست آمریکا در منطقه این است که اولاٌ منطقه روی آرامش نبیند تا ملتها به فکر معارضه با صهیونیسم نیفتند؛ ثانیاٌ آمریکا بتواند حضور خود را در منطقه توجیه کند. لعنت خدا بر ... ادامه مطلب »

کاش برای لحظه ای خود را نقی معمولی فرض کنیم

پایتخت5-تسلیم-داعش

به گزارش راه ۵۷؛ قربان صحرائی چاله سرائی از فعالان رسانه ای شهرستان ماسال درباره آخرین قسمت پخش شده از سریال پایتخت در یادداشتی نوشت : وقتی اسارت خانواده نقی معمولی به دست داعش را در پایتخت تماشا کردیم و دیالوگ‌های گروه کثیف و وحشی داعش را شنیدیم اندکی ناچیز از جوانمردی و ایثار فوق‌العاده ارزشمند و زایدالوصف مدافعان حرم ... ادامه مطلب »

“نرمافزار واقعیت افزوده قهرمان” پیرامون سردار شهید حسین املاکی تولید شد

از سوی دفتر استانی سازمان سراج در گیلان؛ “نرم‌افزار واقعیت افزوده قهرمان” پیرامون سردار شهید حسین املاکی تولید شد به گزارش راه ۵۷؛ سجاد ستوده مسئول دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نهم فروردین ماه سالروز شهادت شهید املاکی اظهار داشت: دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان نرم افزاری ... ادامه مطلب »

تضمین می کنم تله کابین ماسال انجام شود

محمود شکری اسفند ۹۰ تضمین می کنم تله کابین ماسال انجام شود! راه‌اندازی تله‌کابین ماسال از جمله وعده‌های انتخاباتی نماینده مردم ماسال، رضوانشهر و تالش در مجلس شورای اسلامی بود.به گزارش راه ۵۷، یکی از شعارها و وعده‌های انتخاباتی محمود شکری در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهر ماسال احداث و راه‌اندازی تله‌کابین در شهرستان ماسال بود.وی در ... ادامه مطلب »