فرنگ نوشت

شايد باور نکنيد…

حجاب

قوانين پوشش در چند دانشگاه مختلف رو مطالعه کنيد و سپس به سوالي که بعد از آن مطرح شده پاسخ دهيد: ۱) لباسي که بطور نامناسب اندام ها را نشان دهد مجاز نمي‌باشد.           2) رنگ کردن مو مجاز نمي‌باشد. ۳) آرايش کردن مجاز نيست.            4) مردان بايد از کت‌و‌شلوار تيره، پيراهن سفيد و جوراب استفاده کنند. ۵) موها رنگ طبيعي ... ادامه مطلب »

برجام هيچ مشکلي را حل نکرد بلکه خاموشي هم به‌بار آورده!

تلقي عمومي اين است که خاموشي‌هاي برنامه‌ريزي شده اين ايام ناشي از کم‌آبي است. اما صرفا پانزده درصد برق کشور در نيروگاه‌هاي آبي توليد مي‌شود و ذخيره آب پشت سدها نسبت به سال گذشته صرفا بيست درصد کاهش داشته است، لذا کم آبي نمي‌تواند دليل اين خاموشي‌هاي گسترده و سراسري باشد.واقعيت اين است که نرخ رشد ظرفيت نيروگاهي کشور در ... ادامه مطلب »

روز کارگر هم با جنايت آمريکا عليه کارگران ثبت شد

هر سال روز جهاني کارگر در کل دنيا اول ماه مه است به غير از آمريکا و کانادا. شايد به نظر برسد اين ناشي از خود تافته‌ي جدا پنداري ذاتي ايالات متحده است اما نکته جالب و غم‌انگيز ماجرا اينجاست که روز جهاني کارگر به مناسبت يکي ديگر از جنايات آمريکاست که در آن تعداد زيادي از افراد ملت خود ... ادامه مطلب »

تبرئه ی ماسال نیوزاز اتهامات بخشداران ماسال و شاندرمن

masalnews-logo

به گزارش ماسال نیوز، مدیر مسئول سایت ماسال نیوز از اتهام نشراکاذیب که در شکایت بخشدار فعلی شاندرمن و بخشدار سابق بخش مرکزی ماسال در آستانه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مطرح شده بود تبرئه شد.بر این اساس، سیدهادی منفرد مدیر مسئول سایت ماسال نیوز متهم به انتشار اکاذیب و انتشار مطالبی بر خلاف واقعیت از سوی سیدرضا صفوی ... ادامه مطلب »

صف انتظار MRI در کانادا به ۱۳۲ روز رسید!

به گزارش راه ۵۷؛ پایگاه اتاوسان نوشت: دو سال پیش، به نظر می‌رسید که بیمارستان‌ها در اونتاریوی شرقی، قطعاً بر مشکل تأخیر در زمان MRI غلبه خواهند کرد. پس از شروع به همکاری و تقسیم مجدد بیماران در بیمارستان‌ها با صف‌های کوتاه‌تر، زمان انتظار برای MRI دو سوم کاهش یافت. تا دسامبر ۲۰۱۳، ۹۰ درصد از بیماران غیر فوری که ... ادامه مطلب »

بزرگترین و طولانیترین نسل کشی تاریخ

چه اسم با مسمایی است ام الفساد قرن، چه قدر برازنده‌ی شیطان بزرگ است وقتی می‌فهمیم که تولد آن بیش از ۱۰۰ میلیون کشته بر جای گذاشته است دیگر چه انتطاری می‌توان از حال کنونی آن به غیر از نسل‌کشی در ویتنام و عراق و افغانستان و ده‌ها ملت مستضعف دیگر داشت. طبق آماری که دانشگاه کالیفرنیا منتشر کرد مشخص ... ادامه مطلب »

صف انتظار MRI در کانادا به ۱۳۲ روز رسید

به گزارش راه ۵۷؛ پایگاه اتاوسان نوشت: دو سال پیش، به نظر می‌رسید که بیمارستان‌ها در اونتاریوی شرقی، قطعاً بر مشکل تأخیر در زمان MRI غلبه خواهند کرد. پس از شروع به همکاری و تقسیم مجدد بیماران در بیمارستان‌ها با صف‌های کوتاه‌تر، زمان انتظار برای MRI دو سوم کاهش یافت. تا دسامبر ۲۰۱۳، ۹۰ درصد از بیماران غیر فوری که ... ادامه مطلب »

روز مجازات مسلمانان در لندن

punish-a-muslim-day-hate-letter2

نامه‌هایی در لندن به خانه‌ها فرستاده می‌شود که از مردم می‌خواهد در سوم آپریل که از طرف فرستادگان نامه‌ها به روز  مجازات_مسلمان ها نامگذاری شده است،  به اذیت و آزار مسلمان پرداخته و امتیاز دریافت کنند.جوایزی بر اساس اقدامات و امتیاز ها داده می‌شود: به عنوان مثال صد امتیاز برای کتک زدن مسلمان ۲۵ امتیاز برای کشیدن حجاب۵۰۰ امتیاز برای ... ادامه مطلب »

واقعیات دنیای خارج را از کجا بخوانیم؟

امروز بحران «توهم عقب‌افتادگی از غرب» و تحقیر ملی در حال تبدیل به یک بحران فراگیر و برگشت‌ناپذیر است. مسئولین محترم در نهادهای رسانه‌ای و تبلیغی هر چند در مورد بحران‌های اخلاقی و خانواده غرب سخن گفته‌اند اما این موضوع به تنهایی کافی نیست و آنچه امروز به شدت در حال رشد است پذیرش برتری غرب در فرهنگ و ادب ... ادامه مطلب »

بحران بی هویتی؛ مقدمه استعمار و استحمار جوامع

یکی از شاخصه جامعه پویا وسازنده؛ باور به هویت خویشتن در ابعاد متنوع ملی، دینی، سیاسی و فرهنگی و… است و اگر عناصر هویت زا تضعیف و تضیع وتحقیر شود و یا فراموش گردد؛ افراد آن جامعه در بحران بی هویتی براحتی استعمارو استثمار و حتی استحمار می شوند. لذا بحران هویت را از همه بحران های سیاسی،اجتماعی، فرهنگی و…. ... ادامه مطلب »