دسته‌بندی نشده

ضرورت تبیین طرح جامع گردشگری در ماسال

فرماندار ماسال مطرح کرد؛ ضرورت تبیین طرح جامع گردشگری در ماسال به گزارش شبستان؛ محمدجواد عامر، فرماندار ماسال عصر یکشنبه (۱۹فروردین) در جلسه کارگروه ساماندهی رودخانه خالکویی ماسال که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: همه ما انتظارمان این است که جامعه سالم داشته باشیم تا بر اساس آن به اهداف خود دست یابیم.وی با بیان ... ادامه مطلب »

«لحظه های انقلاب»را از دست ندهید

لحظه-های-انقلاب-ماک-آپ

«لحظه‌های انقلاب» نوشته محمود گلابدره‌ای کتابی ست که از زبان نویسنده آن که به عنوان شاهدی عینی در بسیاری از اتفاقات پیش آمده در واپسین روزهای حکومت رژیم پهلوی حضور داشته است، به شرح این وقایع پرداخته است.قلم روان و تسلط نویسنده بر گنجینه‌ای غنی از واژگان باعث شده تا «لحظه‌های انقلاب» علاوه بر ثبت بسیاری از رویدادهای مهم تاریخ ... ادامه مطلب »

استاد حسن رحیم پور ازغدی: سینه زنی‌ای که پشتش ترکش خوردن ندارد مشکل دارد/ خروجی هیأت انقلابی مفت‌خوری و بی خیالی نیست

عکس-حسن-رحیم-پور-ازغدی-بیوگرافی-2

به گزارش راه ۵۷؛ متن زیر سخنرانی حسن رحیم پور ازغدی در بیستمین همایش سراسری هیأت رزمندگان اسلام در مشهد است که در آن تفاوت هیأت‌های مذهبی سکولار و انقلابی تشریح شده است: امروز با پدیده‌ای به نام هیأت‌های سکولار مواجه هستیم و باید به آن توجه داشت چون سکولاریسم به معنی بی‌دینی نیست بلکه جدا کردن دین از حوزه‌ی ... ادامه مطلب »

اگر شاه هم بود … !؟

سیاوش آقاجانی

آن‌هایی که میگویند اگر انقلاب نمی‌شد، شاه هم به روستاها جاده می‌کشید و برای ایشان برق و گاز و بهداشت به ارمغان می‌برد، بد نیست یک‌بار به تاریخ انقلاب و تشکیل نهادهای انقلابی مثل کمیته امداد، جهاد سازندگی، بنیاد مسکن، نهضت سوادآموزی، جهاد دانشگاهی و… همچنین جهشی که در شهرهای کوچک، روستاها، مراکز علمی و دانشگاهی و… به راه افتاد ... ادامه مطلب »

سلام دنیا!

به وردپرس فارسی خوش آمدید.‌ این نخستین نوشته‌‌ی شماست. می‌توانید ویرایش یا پاکش کنید و پس از آن نوشتن را آغاز کنید! ادامه مطلب »