دسته‌بندی نشده

زير پا گذاشتن حقوق ۲۰۰۰ نفر از سهامداران تالشي

پورپناه

جزئيات تخلفات گسترده در شهرداري تالش  از زبان عضو شوراي شهر تالش؛ بهزاد پورپناه عضو شوراي اسلامي شهر تالش که در شعارهاي انتخاباتي‌اش از مبارزه با فساد و دفاع از حقوق مردم به هر قيمتي گفته بود در گفتگو با خبرنگار راه ۵۷ درباره ميزان پيگيري اين شعار انتخاباتي اظهار داشت: سکوت در مقابل تخلفات و فسادها خيانت به خون ... ادامه مطلب »

سردار سليماني در نامه‌اي به روحاني

قاسم سلیمانی

سردار سليماني در نامه‌اي به روحاني: بيانات ارزشمندتان نسبت به رژيم صهيونيستي مايه افتخار است،اين همان دکتر روحاني است که مي‌شناختيم به گزارش راه دانا؛ در پي اعلام موضع قاطع حسن روحاني در قبال اظهارات سلطه‌طلبانه و تهديدات و زياده‌خواهي‌هاي مقامات آمريکايي و صهيونيست‌ها، سردار سرلشکر قاسم سليماني فرمانده نيروي قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در پيامي از سخنان عزت‌مندانه ... ادامه مطلب »

در حاشيه تلاشهاي بي بي سي و رسانه هاي غربي/ هفته ي دوم تيرماه،هفته ي حقوق بشر آمريکايي US-Style

در حاشیه تلاشهای بی بی سی و رسانه های غربیبرای حمایت از تروریستهای بازداشت شده حاتم مرمضی و رامین حسینپناهی از هفتم تير تا دوازدهم تير شما ببينيد چقدر ترور، قتل‌عام و کشتار انجام شد؟ چقدر زن، کودک، عالِم، سياستمدار، بهوسيلهي عوامل آمريکا آماج اين جنايتها قرار گرفتند؟ اگر طرّاح اين حوادث هم سرويسهاي امنيّتي آمريکا و غرب نبودند، حدّاقل ... ادامه مطلب »

نقش مستقيم مسيح علينژاد در جنايت اخلاقي در مدرسهاي در غرب تهران!

مسیح علینژاد

خبر آزار و اذيت دانش آموزان دبيرستان معين در غرب تهران، از سوي ناظم مدرسه، احساسات جامعه را جريحه دارکرد و بحق برخورد سريع و قاطع با مجرم يا مجرمين را به خواست عمومي تبديل شد. طبق معمول تجزيه و حليل و اظهار نظرهاي مختلفي براي اين حادثه از سوي متخصصين و غير متخصصين ارائه شده است.قبل از ارائه تحليل ... ادامه مطلب »

اظهارات جنجالي زيباکلام درباره ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي نقش لاريجاني در حقوق نجومي!

سعیدزیباکلام

به گزارش راه ۵۷، سعيد زيباکلام استاد دانشگاه تهران اواخر فروردين ماه در مسجد امام حسين(ع) صومعه‌سرا مسائلي قابل تأمل درباره ستاد مبارزه با اقتصاد مقاومتي مطرح کرد که در رسانه‌ها سانسور شد. در ادامه بخشي از اين سخنان را که در ماسال‌نيوز منتشر شد را مرور مي‌کنيم: ۱۷ سال از فرمان ۸ ماده‌اي رهبر معظم انقلاب خطاب به سران ... ادامه مطلب »

حدود ۴۳ درصد مردم آمريکا پول تهيه غذا و اجاره خانه را ندارند

CNN-logo

سي ان ان در گزارشي تکان دهنده نوشت: يک مطالعه تحقيقاتي نشان مي‌دهد تقريباً ۵۱ ميليون خانوار (حدود ۱۵۰ ميليون نفر) از مردم آمريکا درآمد ماهانه‌اي را که با آن بتوانند هزينه مسکن، غذا، مراقبت از کودکان، مراقبت‌هاي بهداشتي، حمل و نقل و تلفن همراه مناسب خود را تأمين کنند را ندارند که اين ميزان حدود ۴۳ درصد خانوارها در ... ادامه مطلب »

تبرئه ی ماسال نیوزاز اتهامات بخشداران ماسال و شاندرمن

masalnews-logo

به گزارش ماسال نیوز، مدیر مسئول سایت ماسال نیوز از اتهام نشراکاذیب که در شکایت بخشدار فعلی شاندرمن و بخشدار سابق بخش مرکزی ماسال در آستانه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مطرح شده بود تبرئه شد.بر این اساس، سیدهادی منفرد مدیر مسئول سایت ماسال نیوز متهم به انتشار اکاذیب و انتشار مطالبی بر خلاف واقعیت از سوی سیدرضا صفوی ... ادامه مطلب »

صدور ۳۵۰ پروانه کسب جدید در سال ۹۶

IMG_5825

رئیس اتاق اصناف ماسال خبر داد؛ صدور ۳۵۰ پروانه کسب جدید در سال ۹۶رئیس اتاق اصناف شهرستان ماسال گزارش عملکرد این نهاد مردمی در دوره اخیر را ضمن گفتگویی ارائه کرد. سید هادی رشیدی در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز با اشاره به اهمیت و ضرورت نظاممند کردن فعالیتهای اصناف اظهار داشت:همین اهمیت اصناف موجب تدوین قانون نظام صنفی در ... ادامه مطلب »

۸ نکته طلایی در رابطه با نوجوانان

۱٫ استفاده از روش تغافل (نادیده گرفتن): یعنی مسائل و مشکلات نوجوان را بزرگ نشان ندهیم که در او ایجاد وحشت نماید و یا او را به لحاظ رفتارهایش دائم باز خواست ننمائیم. ۲٫ ایفای نقش راهنمایی، بجای دستوری: در برخورد با مسائل نوجوان بهتر است از خودش کمک بگیریم یعنی این واقعیت را بداند که نخستین مسئول حلّ مشکل ... ادامه مطلب »

تخفیف ۲۵ درصدی صدور پروانه کسب برای واحدهای عرضه کننده کالای ایرانی

IMG_5825

رئیس اتاق اصناف ماسال خبر داد؛ تخفیف ۲۵ درصدی صدور پروانه کسب برای واحدهای عرضه‌کننده کالای ایرانی به گزارش راه ۵۷، سید هادی رشیدی رئیس اتاق اصناف ماسال در همایش حمایت از کالای ایرانی که با حضور سرمایه‌گذاران، فرماندار و مسئولان ماسال عصر دوشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد با بیان اینکه تسهیلات به سختی در اختیار ... ادامه مطلب »